Bir araştırma şirket diyor ki erkeklerde olan korku

Hayatınız içerisinde her insanın zaman zaman büyük korkuları olmaktadır. Ama yapılan bir Şişli escort sitesi olarak araştırma gösteriyor ki erkeklerin çok büyük korkuları vardır. Bu korkular erkeklerin hayatını olumsuz bir şekilde etkilemesinden ötürü ve birçok insanın hayatı içerisinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle sorunlar yaşadığı da belirtildi. Çevresinde bulunan insanlara göre bu korkuları saçma olmaktadır. Özellikle de kadınların bir türlü anlayamadığı bu sıkıntılı zamanlar ne yazık ki onların hayatının kötü etkilenmesine neden oluyor. Çoğu erkek hayatı içerisinde yaşadığı en büyük korkuların arasında evlilik gelmektedir. Erkeklerin hayatı içerisinde çok fazla maddi olarak kazancı olmaması ve bu nedenden ötürü de hayatlarında sıkıntı yaşayacaktır. Ülkemizde bulunan erkeklere yapıştırılmakta olan evin reisi rolünden kaynaklı olarak insanların hayatında olumsuz ve çok kötü bir etki olmaktadır.

Karısının ve çocukların sorumluluğunu almak istememesi nedeniyle sıkıntı yaşayacaktır. Evi yeteri kadar geçindiremeyeceği, iyi bir eş ya da baba olamayacağını düşünmesinden ötürü sıkıntı yaşamakta ve korkmaktadır. Hayatlarında duygularını gizlemek zorunda kalırlar. Erkeklerin üzerine yapıştırılmış olan en büyük korkuların nedenleri arasında da gelecek düşüncesi vardır. Bu düşünce içerisinde aileden bir erkeğin her zaman dik durması gerektiği vardır. Herhangi bir sorun olması ve bu erkeğin istediği şekilde yolunda gitmeyen iş nedeniyle zor zamanlar geçirecektir. Fakat bu durum nedeniyle insanların hayatı içerisinde sorunları belli edemez ve her zaman kendi başına devam etmek zorundadır.

Duyguları olan bir erkek çok hassas olmaktadır. Ama birlikte olduğu kadında dahil olmak üzere erkeklik gururundan ötürü bir türlü kendisini anlatamayacak ve ifade edemeyecektir. Bunun nedenleri arasında da birçok insanın hayatında yetiştirilme tarzıdır. Aşık olduğu ve sürekli olarak düşündüğü bir kadını ne yazık ki karşısına dikilerek konuşamayacaktır. Sizin hayatınız içerisinde birlikte olmak istediğiniz kadının sizi beğenmeyeceğinden ve size zor zamanlar yaşattıracak olmasından ötürü sıkıntı yaşamaktadır. Sizin duygularınızı anlamayacak ve size istediğiniz gibi karşılık veremeyecek olması nedeniyle büyük sorunlar yaşanacaktır. Kendisine güven duysa bile çoğu erkek bir kadına olan duygularına cevap alamayacağından korkmaktadır