Çok Özel Zamanlar Yaşadım Avcılarda

Merhabalar, ben 28 yaşındayım. Özel sektörde çalışıyorum. Bu yıl her sene yapılan iş toplantısının Avcılar'da yapılacağını söylediler. Gün geldi ve ben Avcılar'da gittim. Çocukluk arkadaşım Avcılar'da özel bir bankada çalışıyor. Ona haber verdim. İlk üç gün çok yoğundu. O seminer benim için baya yorucu geçti. Üçüncü günün sonunda hafta sonu arkadaşımda kalacaktım. Zaten çocukluğumuzdan bu yana fırlama ve çapkındı. Büyüdüğü halde bu huyundan bir şey kaybetmemişti. Beni arabasıyla aldı. Önce eşyalarımı evine bıraktık.

Daha sonradan da hazırlanıp çıktık. Çok güzel bir gece hazırlamış ve her şeyi düşünmüştü. Beni çok güzel misafir etti. Giderken taksiye bindik. Neden arabasıyla gitmediğimizi sorduğum zaman arkadaşlarını ayarladığını ve benim için küçük bir parti vereceğini söyledi. Ben de tanımadığım insanların içinde çok çekinirim. Ne gerek vardı filan dedim. Bir şey demedi. Gidersek gerek olup olmadığını anlarsın dedi. Ve kalkıp gittik. Küçük bir kafe bar tarzı bir yere gittik. İçeride yaklaşık 10 tane seksi bayan vardı. Hiç erkek yoktu. Arkadaşların nerede dedim. Daha cümlemi bitirmeden kızlardan bir tanesi gelerek önce arkadaşımı daha sonradan da beni öptü.

İşte arkadaşlarım dedi. O sıra ile tek tek bütün kızlarla öpüştü. Bütün Avcılar Escort Bayan tanıdıklarını ayarlamış ve o gün organize etmişti. Hayatımda hiç o kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. İki bayan çok ilgimi çekti. Kızıl saçlı olan güzelin adı Aysu’ydu. Diğer sarışın bayan ise Melike. Çok içten sohbetleri vardı. Ve tabi ki güzelliğine diyecek laf yok. Kızlarla kısa sürede kaynaştım. Dans etmekten ve bayanlarla sohbet etmekten aşırı keyif aldım.

Tabi ki seminerin yoğun geçtiği ve benim yorulduğumu düşünen çocukluk arkadaşım bu şekilde bir sürpriz yapmış bana. Gerçekten de o seminerin yorgunluğunu ve yoruculuğunu yaptığı bu sürpriz sayesinde unuttum. Sabaha kadar süren o eğlence tabi ki bununla da bitmedi. Kalkıp arkadaşın evine bu iki güzeli ben koluma taktım. Arkadaşım da kendi partnerini koluna takarak onun evine gittik. Ve çok güzel bir hafta sonu geçirdim