Duygusal erotik sevgili arayanlar

Bazı kadınlar inatçı olan kişiliği nedeniyle her şeyi kendi istediği şekilde kabul edeceklerdir. Karşısında bulunan insanın ne kadar kendi düşüncelerini anlatsa bile asla anlamayacak ve her zaman kendi anladığı tarzda anlayacaktır. Avcılar escort kadınları da dahil olmak üzere olaylara bakış açısı, olarak her konuda kendi yönünden düşünecek ve asla başkalarının düşüncelerine tamamen kapalı olacaktır. Kadınların birçoğunun aynı nokta içerisinde olduğu ve kabul edemediklerini de burada yazacağız. Öncelikle sırılsıklam aşık olduğunda çok hoşlandığında ve birlikte olmak istediği erkeğin mutlaka hayatı içerisinde onunla olmak isteyecektir. Karşısında olan insanı kesinlikle elde etmek istediğinden birlikte olmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ama bu konuda geri çevrildiği zaman maalesef sıkıntı yaşayacaktır. Ve kabul edilmediğini egosu yüzünden bir türlü kabul edemeyecektir. Egosu yüksek olduğundan dolayı birçok kadın haksız olduğunu kesinlikle kabul edemeyecektir.

Bu nedenle de birisi ona haksız olduğunu belli ettiği zaman asla bu konuyu kabul edemez. Hayatının her alanında kendisinin her zaman haklı olduğunu belirtecektir. Gerekirse haklı olduğunu belirtmek için yalan söylemekte geri kalmayacak ve gerekirse haklı olduğunu kanıtlamak için kavga bile edecektir. Bütün kadınların kıskançlık damarı vardır. Bazılarının kıskançlık konusunda yoğun duygular hissetmezken bazıları ise bu durumu psikopat derecesine bağlayacaktır. Ve birlikte olduğu erkek onun kıskanç olduğunu ve çok bunalttığını belirttiği zaman bir türlü kabul edemeyecektir. Tabi ki birçoğunun hazırlanma süreci olacaktır.

Bu hazırlanma süreci bir erkeğin çok kısa sürecekken bayanlar için hazırlanma süresi dakikalar hatta bazen saatler sürebilecektir. Ve bir erkek ona bunu söylediği zaman ve geç kaldığını ima etmesi durumunda asla kabul etmeyecek, çok hızlı çalıştığını belirtecektir. Birçok kıyafeti olmasına rağmen giyinecek hiçbir kıyafetinin olmaması nedeniyle sıkıntı olacaktır. Dolabına baktığı zaman onlarca kıyafeti olduğunu asla kabul etmeyecek ve sürekli olarak kıyafeti olmadığından buluşmaları da iptal edecektir. Ve kendisine çok fazla kıyafeti olduğu belirtildiği halde asla kabul edemeyecektir. Hatta kıyafet fazlası olduğu belirtildiği zaman bu cümle bir kavga cümlesi de olabilir