En Yakın Arkadaşınızla Aynı Kişiden Mi Hoşlanıyorsunuz

Aşık olacağımız kişiyi asla kendimiz seçemiyoruz hatta bazen o kadar yanlış insanlara aşık oluyoruz ki kalbimizden onu atana kadar yaşadığımız acı ve kalp kırıklıkları bizi aşka ve sevgiye küstüre biliyor, bazen yaptığımız yanlış tercihler sonucunda ailemizi hatta en yakın arkadaşlarımızı kaybedebiliyoruz. Arkadaşlık hayatımıza bizim tercihlerimiz ile aldığımız kişiler için söylenebilecek bir kavram, ailemizi kendimizi seçemeyiz. Akrabalarımız kan bağı ile hayatımıza girer ve onlarla sevsek de sevmesek de bir ömür boyu bir arada olmak zorunda kalırız. Fakat arkadaşlarımız öyle değildir, arkadaşlarımızı kendimiz seçeriz, ortak zevklerimiz olan. Ortak paylaşımlarımız olan insanları kendimiz seçer ve onları hayatımıza almayı kendimiz tercih ederiz. Hal böyle olunca, aynı filmleri sevdiğimiz, aynı takımı tuttuğumuz hatta aynı giysileri beğendiğimiz arkadaşımız ile aynı kişiden hoşlanmamış olmamız gerek. De gayet normaldir çünkü arkadaşlar genellikle ortak zevklere sahip olurlar.

Hayatınız boyunca yaşayabileceğiniz en büyük handikaplardan biridir arkadaşınız ile aynı kişiden hoşlanmak ve bu durumda ne yapacağınızı bilememek.Tabi ki Mecidiyeköy escort içerisinde de bu tür sorunlar olmaktadır. İnsanlar kime karşı ve nerede nasıl duygular besleyeceğini tam olarak bilemezler. Durum böyle olunca da ilişkiler içerisinde sorunlar meydana gelecektir. Tabi ki her insan ilişkilerinde ki bu sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi de mümkün olur.

Arkadaşınız ile aynı kişiden hoşlanıyorsanız öncelikle arkadaşınız gerçekten arkadaşınız mı yani sizin sandığınız kadar o da sizi önemsiyor mu bunu anlamanız gerekir. Bazen bizim değer verdiğimiz önemsediğimiz insanlar sandığımız gibi olmayabilir. Böyle anlarda yanlış tanıdığımız ya da olması gerekenden çok değer verdiğimiz insanlar hayatımıza zarar verebilir ve ummadığımız anda yara almamızı sağlayabilir. Çok yakın olduğunuzu sandığınız arkadaşınıza beğendiğiniz kişi hakkında anlattığınız güzel sözler beğendiğiniz kişiye karşı yaptığınız övgüler arkadaşınızın da dikkatini çekmiş ve aynı kişiye karşı onunda duygular beslemesine sebep olmuş olabilir. Böyle anlarda gerçek arkadaşlar duygularını kalbine gömerek sizin mutlu olmanızı umut eder fakat arkadaşınız gerçekten sizin sandığınız kadar değerli biri değilse sizin harekete geçmenize fırsat bırakmadan kendisi devreye girebilir.