Hayal Kırıklığı Yaşamak İstemiyorsanız Dikkat Edin

Hayal Kırıklığı Yaşamak İstemiyorsanız Dikkat Edin

İnternet ortamı içerisinde çok kötü niyetli olan kişilerin var olduğunu biliyor musunuz. Eğer ki bilmiyorsanız o halde siz kullanıcıları uyarmak ve bu kötü niyetli olan ve sanal dolandırıcılık yapan insanlara karşı bilgilendirmek isteriz. Birlikte zaman geçirecek olduğunuzu düşündüğünüz kişilerin bayan ise zamanını en güzel ve harika şekilde geçirecek olduğu düşünceniz olacaktır. Ama bu kişiler sahte ise sizlere zamanı geçirtmeyecektir. Sadece sahtekar olduğu için iletişim kurduğunuz zaman gerçek bir partner gibi zamanı geçirecek olduğunuzu düşündürecek güzel bir an yaşatacağına inandıracak olan dolandırıcılardan randevu talep etmeniz için o kadar güzel cümleler kuracaktır ki bir erkek o güzel cümleleri hayatı boyunca duymadığından hemen randevu isteyecektir. Randevunun gerçek olacağına inandıracaktır. Sizleri eğlendirecek ve özel bir ilişki yaşatacak olduğunu düşündürecektir. Ama gerçek hiçbir zaman sandığınız gibi olmayacaktır.

Sizlerle görüşme yapmayı kabul edecek olduğunu belirtecektir. Ama birçok bahane ile görüşme yaşamak için mutlaka onun banka hesabına bir miktar para yatırmanızı isteyecektir. Eğer bir konuşma sırasında işin içine banka girdiği zaman hemen o telefon görüşmesini sonlandırmalısınız. olarak bu bir dolandırıcılık yönetimi olduğunu unutmayın. Sizler asla hayatınız içerisinde bir daha ulaşamayacak olduğunuz bu insanlar ile tanışma hayaliniz varken bankaya yatıracak olduğunuz o para sonucunda asla bir daha iletişim kurmayacak olduğunu da bilmelisiniz. Bu bir dolandırıcılık yöntemi olarak gün geçtikçe her zaman daha da çoğalmaktadır. Ve ne yazık ki hayatınız içerisinde sizlerin ben kanmam derseniz de yanılmakta olduğunuzu bilmelisiniz.

Çok güzel resimler ekleyen ve tabi ki konuşması ile de etki altına alacak olan insanlar son derece bu konuda profesyonel olan insanlardır. Sizlerin hayatınız içerisinde olmak ve zamanı geçirmek için iletişim kuracak olan kişiler sahtekar olduğunu bankaya para yatırmanızı istedikleri zaman anlayacaksınız. Etkileme sanatını kullanarak sizin sohbet sırasında kontrol etmeye başlayacaktır. Ve sizler o sohbeti yaptığınız kadını gerçek hayatınızda görmek içinse her istediğiniz yapacaksınız. Ama ne yazık ki bir kere o görüşmelere kaldığınız kişiyi bir daha bulamayacaksınız.