Amca Oğlu Evde Yalnız Kalınca

Ben liseye giderken köyden benim 4 yaş üstümde olan bir amca oğlum geldi. Bizde kalarak çalışıyordu ve benide çok seviyordu. Ben duşa girerken beni dikizliyor odamda giyinirken bana bakıyordu. Bunu babama bahsetmek istemedim kan çıkar diye biz böyle 6 ay vakit geçirdik. Babam ve annem cenaze olduğu için memlekete gitti. Babam kızım amcaoğlun var korkmana gerek yok sen okuluna git kızım diyerek beni evde bırakarak gittiler. Bu amcamın oğluyla aynı evde kalmamak için iki gece arkadaşımda kaldım. üçüncü gece arkadaşımın işi çıtkığı için mecbur evde kalacaktım. Eve geldiğimde kendisi yoktu. Odama geçtim kapımı kitledim ve bilgisayar başında takılmaya başladım. Akşam saatlerinde geldiğini farkettim odama direk girmek istedi kitli olunca canım ben geldim.

Gelde yemek yiyelim dedi bende karnım açtı ve tamam geliyorum dedim. Yemek söylemiş geldi yemeklerimizi söyledik çay içtik sonra ben odama geçtim iyi geceler diyerek ona seslendim oda iyi geclr dedi bende odamı kitlemedim artık düzelmiş diye güvendim. Gecenin ilerleyen saatlerinde birden odama geldi ve benim uykum kaçtı uyuyormusun dedi bende uyuma taklidi yaparak cevap vermedim. Yatağıma oturduğunu hissettim ve birde ellerini bacaklarıma koyarak okşamaya başladı kalktım ve napıyorsun diyerek bağıracakken eli ile ağzımı kapattı. Sonra beni öpmeye başladı zorla boynuma salyalarını akıtmaya başladı. Ben ona karşı güçsüz bir kız olduğumdan karşı koyamıyordum eşortmanımı direk indirerek vajinamdan hızlıca girmeye başladı.

Zaten ben sevgilimle ilişkiye girdiğim için kızlığım bozuktu ve buda onu farkettikten sonra ellerini açtı sen bozuksun dedi. Eğer beni babana dersen senin bozuk olduğunu söylerim diyerek beni tehdit etti. Bende tamam dedim. Şimdi gel adam aklıllı zevkimize bakalım diyerek üstüne aldı beni ve başladım iğren adamın üstünde zıplamaya içime giriyordu ve sabha lkadar benim içime girdi ama dışarıya boşaldı sürekli. Beni etkisiz hale gelecek şekilde ilişki yaşadı ve işe gitti. Ben akşama kadar uyudum o kadar çok canım yandı ki yürüyecek halim kalmadı.