Anlatmanın bedeli ağır ödedim kocama

İlk öncelikle bu siteye zaman ayıran beylere merhaba, Ben Bodrum da yaşayan fakat tatil için sık sık İstanbul'a gelen bir bayanım. Sevgilimin bana yaptığı yanlış sonrası yaptığımı ve bundan büyük bir keyif aldığımı belirtmek isterim. Zaman ayırıp okuyan herkese şimdiden teşekkürler. İlk öncelikle bunu yapıyor olmamın sebebi uğradığım ihanetin bedelini fazlası ile ödetmektir. Uzun süreli bir birlikteliğim vardı. Bir kaç günlüğüne sözlüm ile Beşiktaş ilçesine gelerek tatil yapmaya karar verdik. Beşiktaş escort olmadığım için her önüne gelen ile birlikte olan birisi olmadığımı bilmenizi isitiyorum. İlk birlikteliğimi sözlüm ile gerçekleştirmedim fakat ona asla ihanet etmedim ve gerçekten değer veriyordum. Fakat tatil için geldiğimiz de beni aksatmaya başladı ve başka kızlara bakıyor olması beni çıldırtmıştı.

Onu defalarca uyarmıştım ama bir kulağın dan girip diğer kulağın dan çıkıyordu. Daha önce onu hiç böyle görmemiştim ve sabrımı zorlamaya başlamıştı. İyice sinir olmuştum ve otele geçerek yatağa yatmış ne yapacağımı düşünüyordum. Onun da gelip gönlümü almasını bekliyordum fakat beklediğim gibi olmadı ve sabaha karşı gelerek yanıma uzanmıştı. Sinirden çıldırmıştım tabi ama ona umursamıyormuş gibi davranıyordum. Fakat boynun da iz gördüğüm de çılgına dönmüştüm o an resmen beynim den vurulmuşa döndüm. Daha tatilimizin 2, günün de bana yaptıkları kabul edilir gibi değildi. Onu öyle görünce direk yüzüğü çıkarttım ve yanım dan kovarak uzaklaşmasını sağladım.

Tabi o da beni ilk defa böyle görmüştü, gözlerin de ki korkuyu görebiliyordum fakat benim için o an her şey bitmişti. Ertesi gün tek başıma çıkarak gezmeye başladım ve ondan uzak duruyordum. Her ne kadar yanıma yaklaşmaya çalışıp özürdilemek istese de böyle bir şeyin olması mümkün değildi. İlerleyen zamanlar da ne olur bilmiyorum ama bana yaptıklarını ona fazlası ile ödetmeye başlamıştım. Geceleri dışarıya çıkarak bana bakan herkese yanaşmaya başladım ve oda beni uzaktan izleyerek kafayı yemeye başlamıştı. Onu resmen silmiştim benim hayatım da artık öyle bir insan yoktu ve ne düşündüğü artık umurum da değildi. Yanıma gelip benim kolum dan tuttu ve beni götürmeye kalktı. Tabi ben daha da çıldırdım.

Bir gencin yanına giderek onunla kucak dansı yapmaya başladım ve kısa bir süre onun ile birlikte clup den çıkarak kaldığı otele gittim. Birlikte olduktan sonra kendi odama geçtim ve sözlüm de oturmuş beni bekliyordu. Birlikte olduğum çocuğa ben de boynumu emdirdim ve iz çıkartarak sözlümün karşısına çıktım. Oda beni öyle görünce beynin den vurulmuşa döndü ve sinir den dışarıya çıktı. 2 gün boyunca yanıma gelmedi benim de umurum da değil di zaten tabi zaman geçtikçe ve sinirlerim azalmaya başladıkça onu özlemeye başladım. Fakat onun yanına giden ben olmayacağım. Şu anda tek başıma takılıyorum ve kafamı dinliyorum. Onun ne yaptığını ise henüz bilmiyorum. Kısacası her şeyi oluruna bıraktım ve zamanla ne olacağını göreceğim. Buradan bunu paylaşmak isteme nedenimi bilmiyorum. Sanırım can sıkıntısın dan.