Ayakkabı Çırağı Beni Becerdi

Bir arkadaşımdan gelip, bir sabah geçirdiği zor bir sorunu halledersem sordum. Onun probleminin ne olduğunu yeni söyledim ve ona kısa bir süre içinde giyinip giyineceğim dedim. Banyoya gittim ve duş aldım ve sonra güzel bir sıcak duş aldı benim horoz ve topları traş ve ayrıca bacaklarımı ve göğüs yaptım. Özel duş başlığını aldım ve kıçımın güzel ve temiz olduğundan emin olmak için kullandım ve yatak odasına gittim ve onun için giyindim. Önce ayak parmaklarıma dokundum ve sonra güzel bir açık bardak sütyenle birlikte jartiyer kemer ve naylon çorap giydim.

Özel hizmetçi kıyafetimi çıkardım ve giydim ve topuklarımı bir çantaya koyup düzenli kıyafetler giyip arabaya bindim ve evine gitti. Yusuf birkaç ay önce karısını yeni kaybettiği ve kırmızı ayak parmaklarını gerçekten sevdiği özel bir arkadaştı. ben de onun evine gidip onun büyük problemiyle ona yardım ederdim. Onun büyük sorunu her zaman hazırdı onun büyük 10 ”horoz oldu. Yerden çıkmış ve büyük bir evin arkasındaki ormanlık yoldan geri döndüm. Sundurmayı beklerken beni bekliyordu ve çıplaktı, kapıyı açtım, işemi yudumlu şeylerimin üzerine çıkardı ve topuklarımı toplayıp sundurmaya doğru yürüdüm. Beni izledi ve yürüdüğümde musluklarını çırptı.

Gülümsedim ve dedim ki, benim için hazır olduğunu gördüm ve onun önünde eğildim ve ağzıma aldım ve yavaşça emmeye başladım. O çok zorlanıyordu, ben de yukarı kalktım ve korkuluk üzerinde eğildim ve ona bu canavarı derin kıçımı yapıştırdığını söyledim. İlk birkaç kez tanıştığımız zaman sadece ayak parmaklarımın üzerinden geçip onları temizlemeyi istedim ve bunu sevdim ama son iki kez kıçımdaki horozunu sıktı ve beni derinden becerdin ve sonra ayaklarımın her tarafına ateş ettim. harikaydı.

Dışarıdaki korkuluk üzerinde eğildim ve kıçımı açtım ve arkamdan geçti ve yavaşça kıçımdaki sert horozunu topları için çalıştı ve sonra yavaşça beni becermeye başladı. Bunların hiçbirine sahip olmazdım ve itme kuvvetleriyle tanışmaya başladım ve nihayet kıçımı tokatla dolu tüm topları ile kıçımı derin ve sert dövüyordu. Yaklaşıyordu, anlatabiliyordum ve o durdu ve bu şekilde hızlı söyledi, ben de ayağa kalkıp masaya çıkıp oturdum ve önümde eğildi ve topuklarımı çıkardı ve benim emzirirken havaya uçurmaya başladı. kırmızı ayak parmakları.

Ayaklarımı güzel horozuyla oynamak için kullanmaya başladım ve kısa süre sonra ayaklarım ve ayak parmaklarımın üzerinde patladı ve büyük bir güzel cum yükü ile kaplıydı. Sonunda durdu ve sonra bir tane ağzına koydu ve yalamak ve temiz emmeye başladı ve sonra diğerini aldı ve güzel ve temiz olana kadar aynı şeyi yaptı. Daha sonra benim sert külotuma baktığımda farklı bir şey yaptı ve onunla oynamaya başladı ve sonra onlardan çıkardı ve eğildi ve ağzına aldı ve beni emdi. Bundan gerçekten hoşlanıyordum ve arkamıza yaslanıp keyif aldım. Yakında yaklaşıyordum ve bu yüzden o seksi ayak parmakları üzerinde cum dedi, bu yüzden ben yukarı eğildi ve benim ayak parmaklarımın üzerinde yükü vurdu.

Oturdum ve önümden indi ve bir ayağını ağzına aldım ve onları boşalttım. Sonunda ayağa kalktı ve ben onun tekrar zor olduğunu görebildim, ben de onunla tekrar oynamaya başladım ve sonra masanın üzerine eğildim ve kıçımdaki sert horozunu sıkıp derin ve sert fuck etmeye başladı. Bu sefer dışarı çıkmadı ama kıçımın derinliklerinde patlayana kadar devam etti ve beni sevdiğim büyük miktarda cum ile doldurdu. O düştü ve cum onun kıçımı dışarı akmaya başladı bu yüzden külotumu çekti ve akmasını engellemeye çalıştı. İkimiz de sundurma koltuğuna oturduk ve aniden komşularından biri elindeki horozla birlikte yürüdü. Bir süreliğine kullanırsam iyi olur dedi.

Bizi çalılıklardan izliyordu ve onu görmedik ama horozunun büyüklüğünü gördüğümde, daha büyük olan ve sert olduğunu düşünmüyorum. İkimiz de biraz şoke olmuştuk ama kısa bir süre sonra ağzımda onun horozunu emerek dizlerimin üstündeydim ve sonra da korkuluk üzerine eğildim ve canavarı kıçımın derinliklerine koydu ve beni sert ve derin beceremeye başladı. Bir süre dayanıyordu ve çok sevmiştim ama kısa süre sonra onun yakın olduğunu söyleyebilirdim, o yüzden eşekimi yükünle doldurmasını söyledim. Patladı ve daha büyük bir yükle doldurdu ve sonunda düştü. Külotları kıçımın üzerine çektim ve arkaya oturdum ve Yusuf komşusunu bana tanıttı, adı ve boşandı. Bir süreliğine konuştuk ve o da sizden sık sık bunu yaptığınızı sordu ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunda iyi dedim geleceğim.

Yusuf , Mary'nin ayak parmaklarını gerçekten çok özlediklerini ve ne kadar güzel olduklarını hatırladığını söyledi. Aşağı baktı ve sonunda kırmızı ayak parmaklarımı gördü ve lanet dedim ki, harika gözüktüğünü fark etmedim. Yusuf o topukluları giyip ona göster dedi, böylece topuklarımı topladım ve bir kenara koyup biraz yürüdüm ve ikisi de beni kontrol ettiler ve harika görünüyorsun dediler. Aşağıya baktım ve tekrar çok zordu, bu yüzden dizlerimin üzerine çöküp ağzıma aldım ve ağzıma güzel bir boşalma yükü doldurana kadar güzel bir oral seks verdikten sonra hepsini yuttu. Gelip bir dahaki sefere gülümsedi ve beni o kıçını ve ayak parmaklarını sevdiğini söyledi. Sana bir dahaki sefere benim yerime gelip ne istersen beni becerebileceğini söylemeliyim. Bundan yaklaşık bir hafta sonra bir telefon aldım ve bugün bizim için iyi hazırlandı mı Çok yakında olacağımı söyledim, o yüzden gittim ve kıçımın güzel ve açık ve temiz olduğundan emin olmak için tekrar hazırdım ve bu sefer kırmızı naylon çorap ve siyah jartiyer kemer üzerine kırmızı ve siyah açık bardak sütyen ve şeffaf kırmızı külot giydim .

Bu sefer 6 ”siyah yüksek topuklu sandaletlerimi arabaya koyup tekrar bezlerimin üzerine koyup eve bıraktım. Sürücüde çektim ve hem Yusuf hem de Paul sundurmada çıplak oturuyor ve musluklarıyla oynuyorlardı. Eşyalarımı çıkardım ve topuklarımı toplayıp sundurmaya doğru yürüdüm. İkisi de bana baktı ve gülümsedi ve sıcak sissy gibi görüneceğini söylediler. Dizlerimin üstüne çöküp her iki horozu da aldım ve ikisini de yalamaya başladıktan sonra ağzıma bir tane daha aldım ve onları emmeye başladım. Bu ikisi de kısa bir süreliğine devam ettiğinde ikisi de demiryolunun üzerine eğildim ve Yusuf beni arkamda tuttu ve Paul benim ağzımı becermeye başladığında kıçımı derin ve sert sevişmeye başladı. Çabucak yusuf yakındı, o yüzden kıçımdan çekildi ve onun yerini aldı ve beni derinden becerirken, Yusuf kıvrıldı ve naylon ayaklarımın ve ayak parmaklarımın üzerinde kocaman bir yük boşalttı.

Yakında dışarı çıkardı ve aynı zamanda ayak parmaklarımın her yerine büyük miktarda boşaldı. İkisi de ayağa kalktılar ve oturup oturup ayaklarınızı bize verdiler, böylece oturdum ve hem Yusuf hem de onları aldılar ve emmeye başladılar. Bundan zevk alıyordum ve çok geçmeden ikisi de temizdi ve sonra ikisi de eğildi ve benim horozumu emmeye başladılar. Bacaklarımı yanımda koyuyorum, böylece bacaklarımın yanında naylon bacaklarımı hissedebiliyorlardı ve bacaklarımla oynarken beni emiyorlardı. Yakında yaklaşıyordum ve onlar da taşındıklarını anlayabiliyorlardı ve eğildim ve yükümü onlar için ayak parmaklarımın üzerinden vurdu. Bu sefer sadece Yusuf kıvrıldı ve yerinden çıkarken onları temizledi. Her iki horoz da tekrar zor görebiliyordu, bu yüzden yine korkuluk üzerinde eğildim ve her iki erkek de kıçımın derinliklerine sıkışmıştı ve beni boşalttıktan sonra beni boşalttılar. Bunu gerçekten çok beğendim ve göğsümün altından olabildiğince fazla tutmak için külotlarımı çekti.

Beni lanetlerken evine posta gönderen bir posta kamyonu fark ettim ve bir süreliğine bizi izleyen güzel bir kız gördü ve bunun hakkında ne düşündüğünü merak ediyordum. Kısa bir süreliğine oturduk ve sonunda arabamda gömleğimi ve bacağımı kapatmak için gömleğimi giyip eve gittim. Posta kamyonu tarafından sürüp onu kontrol ettim ve belki 30'lu ve güzel görünmek için baktı. Yavaşça gittim ve sonra ışıkları arkamda yanıp sönerken gördüm, böylece bir benzin istasyonuna bindim ve yakında yanımdaydı. Gülümsedi ve kamyonundan çıkıp arabama ve açık pencerem için yürüdüm ve içeri girdi.

Gömleğimi görebiliyordu ama daha yakınlaştığı zaman jartiyer kemerimi ve naylonlarımı da görebiliyordu. naylon ayaklarımı ve kırmızı ayaklarımı gör. Kıyafetimi kontrol etti ve gülümsedi ve çok güzel dedim kıyafeti beğendim ve gösteriyi sevdim sık sık yapar mısın Kırmızı ayak parmaklarına ihtiyacım olduğunda evet dedim. Aşağı baktı ve sonunda kırmızı ayak parmaklarımı gördü ve çok güzel dedin ki, gerçek bir sıskasın ve bunu seviyorum. Ben de teşekkür ederim dedim ve iyi bir oyun arkadaşı için zamanınız olup olmadığını merak ediyordum dedi. Ona baktım ve her seferinde eminim dedim ve tamam dedim işten hemen çıktım. Tamam dedim yerim ya da seninki ve o senin yerimi söyledi, ben de ona adresimi verdim ve bana birkaç saat ver dedi ve ben de bitmiş olacağım.