Bakırköyde Bekarlığa veda partisi

Selamlar, ben 33 yaşındayım ve daha önceden hayatımda hiç kadın olmadı. Bunu bilen sağdıcım bana çok güzel bir sürpriz yaptı. O kadar güzel bir sürprizdi. Ki bu sayede evliliğimin eşime karşı rezil olmaktan kurtuldum. Benim eşimin Bakırköylü olması nedeniyle düğünümüz Bakırköy'de olacaktı. Bütün akrabalar kalkıp gittik. Tabi ki biraz heyecanlıyım. Sağdıç benim daha önceden hiç yapmadığımı bildiğinden kızlar kına gecesi yaparken biz ikimiz erkek erkeğe takılalım dedik. Ama görseniz ne takımla. Arabaya atladık. Bulunduğumuz yerden baya uzaklaştık. Ben nereye gideceğimizi merak ediyordum. Ama bir şey demedi.

Yolda durdu ve bana arkaya geçmemi söyledi. Bende geçtim. Bir kilometre daha gittik ve ani frenle durdu. Ben ne yapmaya çalıştığını hayret gözlerle izliyordum ki iki kapı da bir anda açıldı. Ve rüyalarımın iki kadını da beni ortalarına alarak iki yanıma oturdular. Sağdıcımın yanına da bir bayan oturdu ve o arabayı sürmeye başladı. Kızlar o kadar güzeldi ki sizlere hangi cümleyi kursam anlatabilirim inanın bilmiyorum. Baya uzakta bir yere gittik. Ben üzerimde ki şoku daha atamamıştım. Müzik araba da son ses ve kızlar eğleniyordu. Şarkı söylüyor alkışlıyor bağırıyor ve sağdıcımda onlara eşlik ediyordu. Bir eşlik edemeyen bendim. Ve tabi ki bir süre sonra ben de ortama uyum sağladım.

Arabadan indik. Eve çıktık. Kızlardan birinin ailesine aitmiş. Oldukça lüks olan bu yazlık meğer Bakırköy Eskort olarak çalıştığından bazen erkeklerle buraya geliyormuş. Araba içerisinde yeteri kadar eğlenemediklerini söylediler. Bu üç güzel bir yandan şarkı söylüyor bir yandan da dans ediyordu. Sağdıcım da dayanamadı ve kalkarak kızların yanına gitti. O da dans etmeye başladı. İçlerinde bir eğlenmek isteyen ama eğlenemeyen ben vardım. Ben de zamanın akışına uyum sağlamak istedim. Ve kalkıp arabada solumda oturan o güzel ve seksi kızın karşısına giderek dans etmeye başladım. Bu gecenin sabahında ben bekarlığa veda partim sırasında hem özel bir gün geçirdim. Hem de aslında bir kadın nasıl mutlu edileceğini de kolayca öğrendim.