Çığlık Atarak Siktiştim

Merhabalar arkadaşlar sizlere bugün başımdan geçen bir seks hikayemi anlatmak istiyorum. Ben 20 yaşlarında genç alımlı güzel bir bayandım. ve bu sıralar aklım hep ailem de işde güçte yani anlıyacağınız gibi geçim derdindeydi ama bir yandan da tatmak istediğim şeyler yapmak isteğim şeyler vardı seks gibi. Bir sabah işe gitmek için toplu taşıma aracını kullandım, Ön sralara geçmiştim ve arkamda 30 yaşlarda genç kaslı gerçekten yakışıklı denecek bir erkek vardı.

Bir süre sonra arkamda bir kabarıklık his ettip çok geçmeden anladım bu onun penisiydi o bana yaklaştıkça bu benim çok hoşuma gidiyordu ve bir süre sonra ben ona doğru itmeye başladım kendimi milleti boş verdik neredeyse otobüsün içinde sex yapıyoruz ama hiç kimse umrumuzda değil. Daha sonra adamın inceği durağa geldik ve adam bana hiç bir şey demeden iniyordu bende bu kadar azmışken duramadım ve peşinden bende gittim.

Dediğim tek kelime benimle birlikte olmak istermisin. Oda tabi seve seve diyerek gülmeye başladı ve yakında bulunan bir arkadaşına telefon açtı evini boşaltmasını rica etti arkadaşıda kırmadan kabul etti bizde arkadaşının evine gittik ama giderken hala hyolda sevişe sevişe gidiyoruz. Doha sonrasında eve geldik ev boştu arkadaşı anahtarı saklamış bizde aldık ve girdik.

Eve girer girmze sevişmeye üstümüzdeki yırtarcasına çıkarmya başladık ve hiç yorulmadan rahat 4 saat boyunca seks yaptık. Bu benim ilk seks anımdı ve en çok zevk aldığım seks anımdı Sizler ile paylaşmak istedim.