En sevdiğim fantezi gerçek oldu

Merhabalar, hayatımda olan bayanların seks konusundaki tecrübesizliği ve bu konuda bilgisizliği nedeniyle bir türlü cinsel yaşamım benim istediğim gibi olmuyordu. Aslında ben seks konusunda sınırsızım. Ama birlikte olduğum her kadın seks konusunda sınırlarının olması benim istemeden ilişkiler yaşamama neden oluyordu. En son sevgilimle de seks konusunda bana yetmediği için ayrıldım. Artık hayatımda sırf ilişki yaşamak için birlikteliği yaşamak istemiyordum. Bunun aksine özel bir ilişki olacaksa ve benim cinsel hayatımdan mutlu olacaksam başlayacaktım.

Yaz geldi ve bütün bir yılın yorgunluğunu artık üzerimden atmam için bir tatil yerine gitmek istiyordum. Tur şirketlerine bakarken Mecidiyeköy'e giderek bir hafta geçirmek istedim. Artık tam olarak ilişki yaşayacağım bayanı bulma umudumu kaybetmek üzereydim. İlk gün biraz etrafı gezdim. Akşam bir gece kulübüne giderek eğlendim. Fakat herkes partneri ile gelmişti. Ben ise tek olduğumdan biraz eğlendim ama sıkılmaya başladım. Kaldığım otele dönerken de iki tane seksi kadınla karşılaştım. Yolda durmuş Mecidiyeköy Escort Bayan olduklarından birlikte olacağı erkekleri bekliyorlardır. Yanlarından geçerek gittim.

100 metre sonra geri döndüm ve koşarak ikisinin yanına yaklaştım ve benimle birlikte olarak grup yapıp yapmayacaklarını sordum. Tamam dediler. Kaldığım otele giderken bir şişe viski aldım. Ve beklediğim an gelmişti. İlk kez grup yapacaktım ve bu deneyimi yaşamanın zevkini sabaha kadar çıkaracaktım. Biri esmer diğeri ise sarışındı. Her ikisi de bakımlı ve her ikisi de güzeller güzeliydi. Benimle çok mutlu dakikalar yaşayacak olan bu kızlar unutmayacağım bir deneyimi yaşatarak zevki bana vereceklerdi.

Odama çıktık ve biraz sohbet, biraz alkol sonrası derken eğlenmeye başladık. Kızlardan biri oturmaya mı geldik dedi ve telefonundan müzik açarak oynamaya başladı ve benimde elimden tutarak kaldırdı. Kendimi ilk kez o kadar mutlu hissettim. Mecidiyeköy gecesinde ben 34 yaşıma kadar yaşamadığım mutluluğu yaşıyordum. Güzel kızlarla hem sohbet ettim, hem eğlendim hem de yaşamak istediğim fanteziyi yaptım. Kaldığım bir hafta boyunca her gece farklı bir partnerle mutlu olarak tatilimi geçirdim