Eniştesiyle Yatan Escort Bayan

Ben yasak aşk yaşamıştım bir kaç yıl önce ve ona öyle tutulmuştum ki arkadaşlar kelimeler ile anlatamam sizlere bunu ben. Bu adam bir de benim kız kardeşimin kocası olan adamdı biz zaten birbirimizi fazla görmeyen kardeşler olarak evine çağırdı ve gittim. Kocası ile ve kendisinin hazırladığı yemeğe oturarak güzel bir sohbetle yemek yedik sonra ikinci hafta tekrardan çağırdılar ve tekrardan giderek evlerine oturdum. Kız kardeşim hostes olduğu için bir den işi çıktı ve o apar topar işe gitmek zorunda kaldı. Kocası adem nasıl gidiyor iş falan diyerek sorular sormaya başladı ve alkol içer misin dedi evet dedim. Gitti alkol almaya bende o sırada sofrayı toparlayarak oturma odasına geçerek oturdum. Adem beş dakika içinde geldi ve küçük bir masa kurarak güzel bir sohbete başladık o anlattı ben dinledim ben anlattım o dinleyerek gece yarısını tamamladık.

Sonra içimden bu adam bir gece benim olsa ve beni istese diye konuşurken bacakları ile bacaklarıma sürtmeye başladı. Ben şaşırdım ve hiç bir şekilde port kırmadan devam ettim içmeye ve elleri ile bacağıma dokunarak benim dudaklarıma yapıştı. Bu benim çok hoşuma gitti ama kız kardeşimin kocası olduğu için yanlış bir şey olduğunu bilerek dur yapma eniştemsin sen benim diyerek ittim. Bana bakarak biz zaten evli gibi değiliz sana göstermelik ne kadar büyüdüm evlendim evim var kariyerim kocam var gösterişi yapmak için iyi göründük diyerek beni adeta şoka uğrattı. Ben dayanamadım iyi lan o zaman diyerek kucağına atladım ve öpüşmeye başladık adem zevkten masayı falan yere atarak kucağında beni taşıyarak yatak odasına götürdü.

Gerçekten kaslı ve mükemmel olan bu adam üstümde beni zorlu bir ilişkiye girerek zor zamanlar yaşattı. İçime girdiği her saniyede kendimden geçiyorken kaslarına dokunduğumda onu yatağa doğru iterek üstüne çıktım ve boynundan başlayarak göğüsleri ve baklava kaslarına doğru inmeye başladım öpe öpe ve penisi aldım avuçladım yalamaya devam ederken kafamı tutarak baskı yapmaya başladı ve saatler süren bu ilişkide yorularak yüzüme boşaldı. Beni orada bırakarak duşa girdi ve bende üstümü giyerek evden çıktım ve bir daha ne ademle görüştüm nede kız kardeşimle ama adem beni hep aradı ben zevkleri bir gece yaşarım ikinci gece affetmem.