Ev Arkadaşımla İlk Seks Gecemiz

Merhaba arkadaşlar uzun süredir Avcılar Escort sayfanın Hikaye bölümünü takip ediyorum ve fazlasıyla zevkli anılarınız olduğunu gördüm ben de bugün sizlere kendi yaşadığım bir seks olayını anlatmak istiyorum kısa kısa anlatacağım fazla uzatmadan. Arkadaşlar Bursa' da yaşıyorum , aslın da Antalya' da yaşamam lazım ama üniversite için Bursa'dayım burada kendime bir öğrenci evi tuttum ilk geldiğim zamanlar ve hala tek kalmayı tercih ediyorum. Her neyse hikayemize geçelim. Arkadaşlar üniversitenin ilk günleri tabi kendine ev bulamayan kalacak yurt bulamayan bir kız gördüm deli danalar gibi kendine kalacak hazır ev arıyordu. Bir erkek olarak kıza gel ben de kal demem ayıp olurdu tabi ki de. Kızın bir göğüsleri ve bir kalçası var görülmeye fazlasıyla değer. Her neyse 1 saat daha bu kızı takip ettim ve artık akşam çökmeye başladı artık ağlayacak kıvamdaydı.

Üniversite bir zaten kimse kimseyi ilk günler tanımıyor. Kızın yanına gittim tek oturuyordu. Ev arıyorsun galiba beni yanlış anlama ben de üniversite de yeniyim evim yakın buraya tek yaşıyorum kesinlikle yanlış anlamanı istemiyorum evim 1+1 sen oda da yatarsın ben salon da kalırım sen kendine bir ev bulana kadar idare ederiz dedim. Kız hayır felan dese de gözlerin de bir umut olduğunu gördüm o anda. Daha sonra tamam ama kiraya ortak olurum kaldığım süre boyunca dedi ve ikna olmuştu eve götürdüm kalacağı yeri felan gösterim. İlk 10 gün kızın ne odasına girdim ne de ona onu istediğim gibisinden bir hareket veya sözde bulundum. Ama dayanmak gerçekten imkansızdı. Harika kalçasıyla mutfakta her gördüğüm de arkadan dayamak istiyordum. Bir gece lavaboya kalkmıştı ve sütyen vardı sadece üstünde . Bana baktı uyuyormuş gibi yaptım görmedi bile ama o göğüsleri düşünerek sabaha kadar uyuyamadım ve artık kafaya koymuştum onunla birlikte olmayı. En son birlikte film izlemeye başladık , romantik bir filmdi ve harika seksi sevişmeler vardı ev arkadaşım yani Pınar'ın üstün de beli açık bir tişört ve kısa bir şort vardı.

Nasıl oldu anlamadım ama Pınar'da sevişme sahnelerini gördükten sonra bana iyice yaklaştı ve o gece onunla ilk seks gecemiz oldu. Tuttuğum gibi onu kaldığı yatak odasına götürüp yatağa yatırdım ve hayalini kurduğum göğüslerini açmakla başladım. Harika sevişiyordu dili dudaklarımın arasın da kayboluyordu. Daha sonra göğüslerini yaladıktan sonra yavaşça aşağılara inip amını yalamaya başladım her yaladığım da deliriyordu. Patlak olmadığını öğrendim ve ters çevirip seksi kalçasından zar zor da olsa sikmeyi başardım. Nasıl inliyor nasıl acısını dışarı veriyor bilemezsiniz. Bir kaç hafta sonra kızlığını patlatacağım ve bu anımı da sizlerle paylaşacağım. İşimi yavaş yavaş yapıyorum kızı korkutmadan. Benden sizlere de bu bir tavsiye olsun aceleci olmayın.