Farklı Kadınlar Yatmanın Zevki

Ben bir zamanlar gençliğimin en güzel ve en deli zamanlarında kitap yazmak istedim. Ama bu kitap biraz değişik ve porno grafikli olmasını istediğim için bizzat kendim yaşamam gerekiyordu ve bunun için bende bir karar aldım. Türkiyenin her iline giderek bir erkek ile yatma kararı aldım ve her erkeğin iline göre yaşadığım fanteziyi ve geçen ilişkimi anlatmak istiyordum. Edirne ilk olarak başladım. Orada bir beyefendi ile tanıştım ve gecesinde ilişkiye girerek gündüzünde yazdım hemen deftere. Tekirdağ Kırklereli Çanakkale diye giderken Türkiye haritasının ege bölgesini bitirdim ve doğu bölgesi olarak Karadeniz bölgesinde çok ilginç bir anı yaşadım. Samsunda bir erkek ile tanıştım ve onun ilk yatacağı kızdım çok heyecanlı ve ne yapacağını bilmiyordu, oan gülümsedim ve yatağa uzan dedim sen hiç bir şey yapma ben yapacağım diyerek ona o gece güzel bir zevk yaşattım ve seni kitabıma yazacağım dediğim ciddi misin çok teşşekkür ederim.

Sen gerçekten mükemmel bir kızsın diyerek beni otogara bıraktı. Ben artık Karadeniz bölgesinide bitirdim korktuğum bir yer doğu bölgesine geldim her ilinde mükemmel insanlar ile yatarak güzel vakit geçirdim. Bir yer varki işte oraya keşke gitmeseydim. Hakkari de bir adamla tanıştım ve kafamda bu adam ile yatmak vardı ayarladım eğlendik falan sonra çıktık eğlence mekanından. Bana dediki burada kalacak yer yok gel seni ben buraya yakın bir yer var köy oraya götüreyim bende tamam diyerek onun arabasına atlayarak gittim. Beni bir samanlığa getirdi burada yapacağız güzelim dedi baktım etrafıma iyi olur dedim.

Başladık sevişmeye dşrek beni soymadan pantolunu az bişey aşağıya indirerek içime girmeye başladı neye uğradığımı anlamadan bir kişi da geldi bende varım güzelim diyerek benimle öpüşmeye başladı öbürü ise hala içime giriyor biraz da kalın penisi acıtıyor hayvan gibi sert sert girmeye köküne kadar sokuyordu ve buda canımı yakıyordu. Diğeride penisini çıkararak ağzıma vermeye başladı ponu yalmaya başladım. mİkisi ile ilişkiye girdim ve 1 saat boyunca bir bir ilişki içerisinde olarak ilişkiye girdik. Ben tamam bitti kurtuldum gidicem derken bir kişi daha geldi ve benim yanıma gelerek onunlada başladım ilişkiye girmeye artık okadar ağrıyordu ki vajinam kaçmak istedim onunlada yarım saat ilişkiye girdikten sonra kalktım giyindim hadi beni götür dedim.

Bu adamlar beni götürmeyerek samanlığa kitledi bir gün kalacaksın yarında ilişkiden sonra götüreceğiz dedi. Bende bağırdım çağırıdm ama kimse yoktu ertesi gün oldu geldiler üçü birlikte bana grup seks yaparak benim sikilmemiş bir tarafımı bırakmadılar götümden siktiler amımdan soktular ağzıma verdiler. O geceden sonra otogara bıraktılar bende bir otele giderek duş aldım ve bir otobüse atladım İstanbula geldim. Kitabımı yazdım ama bu bölümünü yazmadım sizlere özel anlattım.