Giriş Yapan Dul Kadınlar Anlatıyor

Merhabalar ben İstanbul bir semtinde oturan bir villada yaşayan dul bir kadın olarak burada ki sitelerde dolaşırken hikayeleri okudum. Benimde başımdan geçen güzel bir anımı siz Taksim escort sitesine paylaşarak sizlerin okumasına sunuyorum. Ben 30 yaşında sarışın alımlı ve fiziği yerinde hoş bir kadınım. Benim kaldığım bölgeye 3 y önce birileri taşındı. Maddi durumları iyi olan yaşları 20 ile 25 yaş arası olan dört genç taşınarak eğlence farklı havız partileri yaparak keyifli günler geçiriyordu aralarında bir tanesinin spor arabası çok yüksek ses çıkarttığı için büyük bir tartışma yaşadık o günden sonra konuşmamaya başladık. Bu gencin gözü hep bende olduğunu fark ediyor ve hoşuma gidiyordu birazcıkta içimi hoplatıyordu..

Zaman geçtikten sonra benim bir kedim vardı ismi mama onu çok sevdiğim için bir gün kaybederek site içerisinde aramaya başladım iki gün bpyunca sabah akşam aradım ve bir gece kapıma tartıştığım genç gelerek bizim evin al odalardaki dolap da bir kedi yavrulamış bizde daha yeni farkına vardık heralde sizin bir bakar mısınız dedi. Bende hemen diyerek evlerine giderek kedilere batım ve benim mama doğurmuş kedileri alarak teşekkürlerimi sundum. ondan sonra sohbet etmeye başladık ve güzel bir dostluk kurduk. Ben bir gün instagrama resim attım erkek de sakal olmalı kızda rakı içmeli diye bir yazıyı paylaştım. Aradan bir saat geçerek bana özelden bu genç yazarak bende sakal var sende rakı eksik heralde dedi. Ben evet diyerek cevapladım mesajını.

Buyur rakın benden evde kimse yok bu gün tekim gel içelim dedi ben de büyük isterim yoksa anlatacak bir şeyim olmaz sana diyerek cevap verdim. Ben hep büyük severim diyerek subliminal mesaj vererek bana cevap verdi. Bende bakımlarımı ve güzel seksi elbiselerimi giyerek onların evine gittim. Beni ağırlayarak sofyara oturtu içmeye başladık şarkılar eşliğinde bir 100 lük rakıyı bitirmeye başladık ve gecenin ortalarına geldik. Kafam hafif güzel oluyordu ve o an bana dönerek ben seninle sevişmek istiyorum dedi. Ben dondum kalarak cevap veremedim ve dudaklarıma yapıştı ilk durdum sonra ona cevap vererek güzel bir öpüşme sergiliyorduk beni kucağına alarak odasına götürdü. Beni yatağın üzerine bırakarak üstüme çıktı ve sevişmeye devam ettik.

Onun kıyafetini çıkartarak boynunu emmeye başladım. Oda benim üstümü çıkartarak göğüslerime bakarak emmeye başladı ve elleri ile sıkıştımaya başladı kilodumu indirdi. Girebilir miyim içine diye sordu ve bende evet girmeni istiyorum dedim. Bacaklarımı havaya kaldırdı ve ayırarak içime girmeye başladı o an kendimi şok şehvetli bir şekilde hissettim. O içime girdikce sırtını tırnaklarım ile çizerek seksin verdiği sesleri çıkarmaya başladım. Beni belimden tutarak domalttı ve öyle içine girmeye başladı ve bu pozisyon benim hoşuma .gitti. Bir süre böyle içime girdikten sonra göğüslerime boşalarak sonlandırdı ve yanıma yatarak beni öpmeye başladı doyumsuz bir tadın var diyerek bana sarıldı ve uyuduk.