Gömlek Düğmelerini Patlattım

Merhaba arkadaşlar ben Yunus. Sizlere yaşadığım bir seks deneyimini Avcılar Escort sayfası Hikaye bölümün de sizler için anlatacağım. Bura da bir çok hikaye var ve hepsi benim hoşuma gitti umarım benim yaşadığım bu seks hikayem de sizlerin hoşuna gider. Lise son okuyan ve bir sene sınıfta kalmış bir sene de geç okula başlayan biriyim. Yani düşündüğünüz de üniversite ikiye gitmem gerekir ama ben lise sondaydım. Yaşıtlarımdan iki ya da üç yaş büyük olduğum için ve kızlar da genel de yaşı büyük erkeklerden hoşlandığı için genel de benimle arkadaş , dost ve sevgili olmak isterlerdi. Ağırlığımı koyduğum için tüm kızlar bana öyle kolay kolay yaklaşamazdı ama hepsi bana hasta olduğu gözlerinden belliydi. Sınıfım da ki ve okulumda ki kızlara yüz vermiyordum çünkü bana göre küçüklerdi.

Bir gün sınıfımızda ki kızlar toplanıp kafeye gideceklerini söylediler ve beni de çağırdılar yok dedim ancak okul çıkışı kafeye giderken içlerinden birinin ablasının da kafeye gittiğini gördüm. Direk ben de aralarına girip , şaka yaptığımı söyleyip aralarına girdim ve kafeye oturduk. Sınıfta ki en yakın arkadaşlarımdan Burcu'nun ablasıymış onlarla birlikte gelen. Çok seksi göğüsleri ve kalçası vardı hatta uzaktan da harika gözüktüğü için yanlarına gelmiştim ya her neyse tanıştık ismi Ceyda'ymış. Tam karşım da oturuyordu ve bir an da ayaklarını bacaklarıma sürmeye başladı. İlk başta yanlışlıkla olduğunu sandım ama sürekli devam etti ve gözünün içine baktığım da göz kırptı. O anda anladım ki bunda bir şeyler vardı. Alttan elime bir kağıt verdi ve numarasını yazmıştı hemen mesaj at dedi. Ona " :" böyle bir sms attım. O da bana çıkışta boşsan eğer takılalım diye bir mesaj attı. Ben de ona "Tamam ben çıkıyorum az iler de seni bekliyorum sen de çık gel" diyerek mesaj attım. Çıktım kafeden ve ardından iki dakika sonra o geldi ve nereye gidiyoruz diye sordu, ben de yanıma para almadım bize gidelim sana kahve yaparım tanışırız dedim. Tamam dedi ve o anda seks yapmak için bizim eve gittiğimizi anladım. Eve geldik oda oda dolaşırken bir anda dudaklarıma yapıştı şansa bak tam da benim yatak odamda. Hemen yatağa yatırıp elimi kalçalarına attım ve bir anda pantolonunun düğmesini açtım. Göğüsleri o kadar seksiydi ki pantolonu bırakıp üstünde ki gömleğin düğmelerini açmadan direk söktüm tüm düğmeleri patlamıştı ve o beyaz seksi pantolonunu çıkarıp bir yandan öpüşüyorduk bir yandan da kalçalarını avuçluyordum. Daha sonra göğüslerini yaladım , o kadar büyük göğüsleri vardı ki dayanamayıp uçlarını ısırdım öyle bir çığlık attı ki anlatamam.

Güzel bir oral seks ile beni boşalttı ve bakire olmadığını söyledi. Zaten anlamalıydım böyle seksi ve dolgun bir kızın bakire olmaması normaldi. Üstüne çıkıp her git gel yapmam da öyle bir inliyordu ki , ah dedikçe ben daha da çok git gel yapmaya başladım kulağıma " sik beni aşkım " diye yalvarıyordu adeta. İlk postayı göğüslerinin üstüne attım ve biraz dinlendikten sonra harika bir anal seks yaptık. İlk defa anal seks yaptığını söyledi ve çok acı verdiğini söyledi adeta ağlatarak arkadan git gel yaptım ve ikinci postayı cim cif yaparak yani ağzına boşalarak bıraktım. O kadar rahatlamıştık ki yaklaşık üç saat birbirimize sarılarak uyuduk. Hala onunla görüşüyoruz ve bir kaç defa daha seks yaptığımızı sizlere söylemem gerek. Bu arada evden çıkarken gömleğinde ki tüm düğmeleri patlattığım için ona kendi tişörtlerimden bir tanesini verdim. Sınıftaki kardeşi bana anlamış gözüyle imalı imalı bakıyor sanırım oda benden birşeyler bekliyor.