İlişki Yaşanmayacak Erkek Tipleri

Son yıllarda ülkemizde de birçok erkek ilişki yaşamaktan kaçar hale geldiler. Bunların başında kadınlara olan güvensizlik, kadınların gereksiz kıskançlıkları ya da kaprisleri ile ilgilenmek istemediklerinden dolayı olmaktadır. Ya da kendilerini çapkın erkek olarak adlandırdıklarından dolayı da kadınlarla uzun soluklu olan ilişkilerde yaşamak istemeyecektir. İşte ilişki yaşamak istemeyen escort bayan Avcılar ile sık sık görüşmekte olan erkeklerin özelliklerini de burada yazmak istiyoruz. Kafalarının her zaman için karışık olması ve kendilerini sürekli olarak sevmiyor düşüncesinin olmasını istemektedir. Hayatı içerisinde birlikte olduğu kadına karşı duygularını göstermek kendisini kötü hissettireceği düşüncesinde olacağından bu nedenle de bunu istemeyecektir. Birlikte olduğu kadını bir sevecek ve bir sevmeyecek duygularından kendisi bile emin olmadığından sıkıntıları da oldukça büyük olacaktır.

Kurnaz olması ile bilinmektedir. Hayatları içerisinde her zaman için kurnazlığı ön planda olacaktır. Tabi ki yaşadığı hayat içerisinde kendisinin çevresinde olan insanlar ise onu daha çok saf olarak adlandıracaktır. Bu konuda kendileri son derece başarılı olması ile bilinmektedir. Kurnaz olma konusunda son derece başarılı ve tatlı dilli olduğundan da kadınları etkilemek konusunda da çok başarılıdır. Tam olarak sizin istediğiniz tarzda bir muhabbet açacaktır. O kadar güzel bir muhabbeti olacaktır ki kendisini tatlı dili ile size tanıtacaktır. Bu sayede de kendisi bir konuşmaya başladığı zaman tabi ki sizler hayran kalacaksınız.

Hayatı içerisinde o kadar bahaneleri vardır ki bu bahaneleri sizin şaşıracak olduğunuz bahanelerden olmaktadır. Birçoğu sizin inanmadığınız ama naifliği olsun kendisinin tatlı dili olsun bir türlü onun bu söylediklerinden dolayı ona inanacaksınız. Cinselliğe ise son derece düşkün oldukları ile bilinmektedir. Hayatları içerisinde birçoğu kadın olmaktadır. Ve birçok kadın daha olacaktır. Onların birlikte olacağı kadınların sayısı hiçbir zaman bitmeyecek. Çok eşli oldukları ile bilinmektedir. Duygusal olarak hiçbir zaman yoğun duygular hissetmeyecektir. Ama kendisini o kadar güzel anlatacak ki karşısında olan kadınla birlikte olabilmek için her cümleyi kullanacak ve gerçekten sevdiğine inandıracaktır. Ayrıca kafaya koyduğu her kadınla birlikte olmak için elinden geleni yapacak ve sonunda da başaracaktır.