Kadınların Hoşlanmadığı Erkek Tipleri

Tabi ki her kadın farklı olduğundan, kimisi çok sert olan erkekleri severken kimi kadınında çok naif olan erkeklerden etkilendiği de bilinmektedir. Geçenlerde yapılan bir anket üzerinde kadınlara nasıl erkeklerden hoşlanmadığını sordular. İşte bizlerde Bayan Avcılar Escort da dahil olmak üzere hoşlanmadığı ve hayatında hiç istemediği erkek tipleri hakkında en çok oy alan erkek tiplerini de burada yazıyoruz.

Sürekli Olarak Yaptıklarını Sizlere Anlatması

Yapmış olduğunuz herhangi bir iyiliği sürekli olarak anlatılması durumunda kadınlar nasıl bir erkek olduğunu düşünmeye başlayacaktır. Kadınlar kendisine alınan bir çiçeği, kendisine aldıkları hediyeleri ya da yaptıkları herhangi bir iyiliği sürekli olarak başına kalkması gibi bir durum olduğunda o erkekle arkasına bile bakmadan kaçmaktadır. Ona yaptığınız herhangi bir iyiliği kesinlikle sürekli olarak gün yüzüne çıkarıp ona anlatmayın.

Size Anlattıklarını Sinirlenince Yüzüne Vurmanız

İnsanların hayatlarında tabi ki geçmişinde bazen hatalar olacaktır. Size güvenerek anlattığı bu hatayı sürekli olarak anlatmanız durumunda arkasına bile bakmadan kaçacaktır. Özellikle de geçmişte olan ilişkilerini merak ettiğinizden sorduğunuz zaman asla bu durumu sık sık gündeme getirmemeniz gerekiyor. Zamanında bilerek yaptığı ama bir süre sonra hayatının en büyük hatası olduğunu anlaması durumunda bunu sizlere anlattığında tartıştığınız zaman “sen de geçmişinde bunu bunu yapmıştın” gibi bir cümle ile karşısında durmayın.

Sürekli Olarak Mal Varlığınızı Anlatmayın

Maddiyat olarak çok iyi olabilirsiniz. Ama sizler sonradan görme olan insanlar gibi sürekli olarak paranız üzerine konuşmamanız gerekiyor. Bu tür insanlar genellikle hayatları içerisinde sürekli olarak satın aldıkları ve cüzdanında bulunan para hakkında konuşan erkeklerden kadınlar etkilenmediği gibi hayatları içerisinde olmasını da istememektedir.

Ayakkabısının Arkasına Basan, Tespih Taşıyan Erkekler

Kıro olan ve Maço olan erkeklerden etkilenen kadınlar elbette vardır. Ama yapılan bu anket içerisinde bu tarz erkekleri seven kadın sayısı yok denilecek kadar az olduğu göze çarptı. Ayakkabının arkasına basan erkekler, beyaz çorap giyinen ve sürekli olarak her konuda bilmişlik taslayan ve kendisine sorulmadan yapılan bir iş olduğunda sinirlenen kavga çıkaran erkeklerden hiç haz etmiyorlar