Kadınların Orgazm Taklidi Yapma Sebepleri

Yapılan bir araştırmaya göre 21 ile 40 yaş arasında ankete katılan binlerce kadının arasında neredeyse tamamı hayatı boyunca en az bir kere bile olsa seks görüşmeleri sırasında orgazm taklidi yaptıkları açıklandı. Kadınların vücudunda erkeklerinki gibi orgazm sonrasında bir değişiklik olmamasından, erkeklerin bu konuda kesin bir bilgisi olmamaktadır. Ve bir kadın bazı nedenlerden dolayı artık seks yapmak istemediğinde ve seksin bitmesi için orgazm taklidi yapmaktadır. Bu kadınlara sorulduğu zaman ise çok farklı sebepler ortaya atıldı. İşte bir kadının seks sırasında zevk almak yerine neden orgazm taklidi yaparak seksi sonlandırmak istediğini yazalım.

Sevmediği bir erkekle birlikte olan kadınlar, o ilişkinin bir an önce sonlanmasını istediklerinden orgazm taklidi yapmaktaymış. Neden sevmediği bir erkekle birlikte olduğu konusunda ise binlerce nedeni bayanlar sıralamaktadır. Mesela Gebze Escort Bayanlarını ele alacak olursak ne demek istediğimizi anlarsınız. Ya da uzun süre boyunca evli olan ve bu evliliklerinde artık saygının ve sevginin bittiği ilişkiler olduğundan kadın orgazm taklidi yapmaktadır.

Ön sevişme konusunda sürekli olarak uyarı yapıyor olsak da bazı aceleci olan erkekler bu konuda sözümüzü dinlememektedir. Ve bu sebeple de bir kadınla ön sevişme olarak ilişkiye girdiğinde bayanın vücudunda değişiklikler olmaz. Erkeklerde uyarıldığı zaman gözle görülen değişiklikler olur. Fakat bayanlarda gözle görülen değişiklikler olmamaktadır. Vajina ıslaklığı, klitorisin çok az görülür bir şekilde büyümesi dışta oluşan değişikliklerdir. Ama bir de vajina girişinde bulunan ve sert bir şekilde duran pelvis kasları gevşemesi gerekiyor. Ve tabi ki vajina yolu normalde kısa iken uyarılan bir kadının vajina yolu da içe doğru uzamaktadır. Ve ön sevişme olmadan yapılan ilişkilerde bayanların acı çekmesine neden olur. Böyle bir durum olmaması için de sizler ilişkiniz içerisinde ön sevişmeyi muhakkak uygulamanız gerekiyor.

Bir kadın eğer ki zihni tamamen o ana odaklı olmadan ilişkiler yaşıyorsa bu onun seks sırasında sıkılmasına neden olur. Bu sebeple de kadınları sekse yine siz beyler hazırlamalısınız. Onun kafasının için boşaltarak o ana konsantrasyon olmasını sağlamanız gerektiğini de bilmelisiniz.