Kafam Güzelken Seks Hikayem

Sizlere Göztepe escort sayfasından ulaşarak güzel bir hikaye anlatacağım. Günümüzde hikaye olaylarının çoğaldı ve gerçekten ilginç hikayeleri olanları gördüm ve okudum. Ben bunları okudukça şahit olup ve gülüyordum birazcıkta zevk alıyordum. Şimdi kendi başıma gelince anladım değişik bir duygu olduğunu. Ben 25 yaşında bir kadınım dulum yeni boşandım ve kocam ile anlaşmıyordum sürekli kavga sürekli kavga bende ayrılmak zorunda kaldım. Tek başıma bir evde kalıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Bir gün kuzenim amcamın oğlu bize geldi oturmaya oturdu güzel güzel keyifli muhabbetler ettik falan o gün bitti. Sonra bu amcamın oğlu 2 hafta boyunca her gün bana gelerek dolaba bişeyler alıyor ve faturamı falan ödüyor bana ilgi gösteriyor iyi geliyor bana iyice bu adam. Bir akşam geldi içelim mi kuzen dedi bende olur be içelim diyerek nevaleleri aldık.

Evde masayı kurdum içmeye başladık güzel bir rakı sofrasında kafalar trilyon olmaya başladı yavaş yavaş kafaya işliyor. Kuzenim bahar çok güzelsin be dedi bende güzel olsam kocam bırakmazdı olum diyerek ona cevap verdim. Oda kahkaha attı gülüştük sohbet ettik sonra yatakları sermek için kalktım ayağa ki bir baktım yerdeyim beni kucağına alarak yatağıma getirdi. Yatağa koydu ve ardından güzelce yanıma uzandı bahar göğüslerin harika dedi. Bende öyledir istersen em kuzen dedim. Bende bunu istiyorum diyerek üstüme çıktı birden üstümü soydu ve başladı em meye bende şaşırdım ama uzun zamandır seks yapmıyorsun canım istiyordu kafamda güzeldi karşı koymak istemedim.

Beni soyarak bacaklarımı açtı ama dur benim küçük haydarı yalasana dedi bende miğdem bulanır yalamam olum ben şimdi diyerek tersledim. Oda fazla ısrar etmedi onun acısını vajinamı ıslamadan içine girerek gösterdi o girdi ben çığlık attım ve girmeye devam etti iki saat boyunca seviştik ilişkiye girdik zevk inlemeleri savurdum etrafa ve boşaldı içime benim. yanıma uzandı pili bittikten sonra bana dedi yarın bunları unutalım olur mu diyerekten bana baktı bende siktir git ulan pezevenk diyerek evden kovdum. Her şey zevk için bunu demene ne gerek var zaten ben zevk almayı istemesem seni hiç kabul etmezdim.