Kapalı hatunla yaşadığım seks hikeyem

İstanbul Ataşehir'de ufak ve şirin bir televizyon uyducusuyum. Sizlere başımdan geçen heyecan verici güzel bir anımı anlatmak istiyorum. Çok değil bundan tam olarak, 2 hafta önce günlerden çarşamba günüydü. Uyducu dükkanıma bir bayan müşteri geldi ve kartımı istedi, tabi bende kartımı kendisine verdim. Ama oldukça seksi vücut hatlarına sahip, güzel genç bir bayandı. Akşamsı sizi ararım diyerek, gitti. Neyse olanlardan habersizce işlerime devam ettim... Akşam tam 18:00 sıralarıydı, telefon çalındı, telefonuma baktım bir televizyon tamiri var, diye iş aldım. Fakat herşeyden habersizce adres verilen, eve gittim. Hatta o gün çırağı erken eve yollamıştım. Neyse bir süre yol gittikten sonra adreste verilen apartmana yetiştim. Apartman girişinden girerek asansöre bindim ve

3. Kata çıktım adreste verilen dairenin ziline bastım bir süre bekledikten sonra kapı açıldı. O bayan bu sabah gelen seksi vücut hatlarına sahip, güzel genç bayan. Kalbim kendisine karşı normalinden hızlı çarpıyordu, ve bana karşı bişey hissettiğini gözlerinden anlıyordum.Neyse bana salondaki televizyonu gösterdi. Tabi sağa, sola baktım evde kimsecikler yoktu. Elimde televizyona bakıyordum.Birden evde eşim yok iş için, şehir dışına gitti. Bu yüzden insanın evde kalması çok sıkıcı dedi. Bende hafif bir gülme tebesüm ile, evet çok doğru diyorsunuz diye, sözü uzatmadım. Salondaki televizyonun pek fazla bir şeyi yoktu. Hemen hızlı şekilde tamir oldu. İşim bitmişti ve takım çantasını tam toparlıyordum ki; bana yatak odasında ki televizyonuma da bakabilirmisin dedi. Olur neden olmasın diye kendisine cevap verdim.

Yatak odasına geçtim. Elimi tam televizyona atıyordum ki; birden genç bayan penisimi tuttu ve beni becerirmisin dedi. Ben hayretler içerisinde bana dediği şeye inanamadım. Tekrardan senin olmak istiyorum, dedi. Yapıştım dudadığına uzun bir süre seviştik ardından üstündeki kıyafetleri çıkardım tabi oda üstümdeki kıyafetleri sabırsızla çıkardı. Her ikimizde çırılçıplaktık ve penisimi ağzına aldı oldukça güzel yalıyordu öyle bir yalıyordu ki boğazının sonuna kadar köklüyordu. Kendisini kocasının ve kendısıne ait yatağın üzerine kucaklayarak attım. Vajinasını araladım ve dilimi içinde gezdirmeye başladım bir süreliğine dilim ile kendisini tatmin ettiğim genç heyecan çığlıkları atmaya başladı.

Penisimi vajinasına soktum oldukça dar ve sıcaktı daha yeni evliydi, bu güzel bayan. Penisimi vajinasının içinde götürüp getirdim hızlan dedi ve demeseyli parçalarcasında hızlandım öyle çığlıklar atıyordu ki... Apartmandaki tüm komşular duymuştu sanırsam. Sonrasından bana götünden becermemi dedi, ilk defa bunu denicekti. Arkasını döndü ve penisimi arkasına sokuyordum yavaş yavaş tabi acı cekiyordu, çünkü ilk kez arkadan ilişkiye giriyordu.Artık tamamen penisim göt deliğindeydi yavaş yavaş gidip geliyordu penisim için, tam kıvamını yakaladıktan sonra hızlanmaya başladım. Bu sefer çığlıkların en büyüğünü atıyordu genç bayan. Uzun bir süre sonra boşalacaktım, kendisine sordum nerene boşalmamı istiyorsun ağzıma dedi.Artık boşalma zamanım gelmişti ve ağzına boşaldım tüm dölleri ağzına boşalmıştım.Başımdan geçen güzel bu olayı sizlerle paylaştım. Halen bayan ile görüşüyorum.