Kocamın En Yakın Arkadaşıyla Aldatım

Ben 35 yaşında evli güzel kaliteli bir kadınım. Bir özel şirkete müşteri temsilcisinde çalışıyorum. Eşimde özel bir şirkette çalışarak akşam aynı saatler de eve geliyoruz. Ben sekse düşkün bir kadın olarak her akşam yatağa geçtiğimizde onunla ilişkie girmek istiyorum. Ben hep istediğimde çok yorgunum ada bir posta atarak kendi zevkini düşünüyor ve geri uyuyordu ve bu durum benim gıcıma gitmeye başladı. Bende iyice soğudum ve tekrardan kocamla birlikte olmamaya karar verdim. İş yerinde bir kişi ile tanıştım evli olduğumu biliyordu ve bende boşanacaktım. Beş ay içerisinde dul bir kadın olacaktım ama kocam izin vermiyordu bende iş yerinde tanıştığım bu çocukla gizli gizli buluşmaya başladım. İş yerinde birlikte kahvaltılara giderek ve kahve molasına çıkarak hayatımı sonuna kadar anlattım ve oda güzelce karşıladı ve bir gece bana gelsene dedi iş yerindeyken.

Ben de evdekine sormam lazım bir yalan bulmam lazım diyerek sana iş çıkışı haber veririm dedim. Aradım kocamı ben akşam falan arkadaşımda kalıcam haberin olsun dedim. Bizim hanzo da tamam kal ordan işe geçersin dedi bende tamam dedim. İş çıkışı erkek arkadaşım olan çoçukla çıkarak onun evine gittik. Bir kaç saat muhabbet ettikten sonra öpüşmeye başladık kanepenin üzerinde öyle delice öpüşmeye başladım ki azgınlığım her yerimden belli oluyordu ve erkek arkadaşımda ilişkiye girmek istiyordu. Bende soyunarak yatak odasına geçtim peşimden gelerek oda soyunda ve üstüme çıktı. Başladı beni dudağımdan öperek boynuma doğru indi ve göğüslerimi emmeye başlayarak acı vermicek bir şekilde ısırmaya devam etti. Göğsümden zevk aldıktan sonra göbeğime doğru yalamaya başladı. Vajina indi ve bacaklarımı açtı. Güzelce dil atan ve sonuna kadar benim zevkimi düşünen bu erkek arkadaşım bana ilginç güzel seks gecesi yaşatıyordu. İyice zevk almaya başlıyordum ve onun kafasını tuttum yukarı doğru çektim.

Üstümden onu iterek onun üzerine çıktım ve penisi kalkıncaya sertleşene kadar yalamaya dil atmaya başladım. İyice çıldıran erkek arkadaşım tekrardan üstüme çıkarak bacaklarımı açtı ve içime girmeye başladı. Önce yavaş yavaş girerken köklemeye başladı. İyice zevke geldikten sonra elleri ile göğüslerimi sıkarak ghızlıca git gel git gel yapıyordu ve o yaptıkça içime giren o büyük penisin hoş bir acısı ile zevk çığlığı atmaya başladım. Her pozisyonu deneyerek güzel bir ilişki yaşadım. Gece saat 3 gibi ilişkiye son verdik ve iklimizde çok yorulduk. Biraz dinlendikten sonra birlikte duşa girdik orada da kısa bir ilişkiye girerek zevk yaşadık sonra duş aldık yatmaya geldik. Ertesi gün iş olduğu için bugünkü ilişkimiz bu kadar sürdü. Ben hala bu adamla birlikte oluyorum ve hala evliyim.