Kütüphaneci Beni Deli Sikti

Bu yazdı. Çok uzun bir ilişkim vardı ve geçen sene de bundan kurtuldum. O zamana kadar arada sırada çeşitli kızlarla seks yapıyorum. Bir gece bu Eylül ben her şeyden çok yorgundum. İş sonunda nihayet daha iyi gitti ve bazı özel yatırımlar da vardı, ancak günde 14 saat çalışıyordum. Sabah saat 1 civarındaydı ve uzun duştan ve kötü üzerime uzanmak üzereydim. Cep telefonunun diğer tarafındaki ses çok hoştu, bir tür bebek sesi konuşuyordu. Ses, "Annnn 'benden ne istediğini şimdi söyledi ... ALO .." kim bu "Dedim. Tatlı ses dedi üzgünüm yanlış numara, iyi geceler." Çok merak ettim, çünkü birçok insan cep telefonuyla benimle konuştu, ama bu sıra dışı bir şeydi, tamam, itiraf etmeliyim ki ses çok hoştu, bu yüzden onu tekrar aramak istedim, çünkü arama listesinde numara vardı ve ben tatlı sesi biraz daha uzun dinlemeyi istedim.

Onun sesini aradım, ses "Kim o" diye sordu. Kimin aradığını ve niçin "araştırdığını" araştırmak istedim. ALO, aptal ... "Tamam, eğer konuşmak istersen konuş, konuş, ama fazla rahatsız etme ve daha fazla rahatsız etme. Ben 33 yaşındayım ve kendim hakkında konuştum dedim ve sevdiğimi söyledim onun sesi çok fazla ve ben korunmuş olarak ben o bir genç ya da aptal bir genç kız, oldukça akıllı ve çok kibar bir bayan değildi onu serbest bıraktı. 6 dakika sonra birbirimize "güle güle" dedi. herşey. Bir gün boyunca her zamanki şeyler yaptım. Gece yarısı ve çeyrek cep telefonu hakkında bir gece tekrar baskın yaptı. O yine oldu ... Evet ... "İyi akşamlar Sarah" yerine Merhaba ... Gülüyor ve "Merhaba Ömer" dedi. 3 saat kadar sohbet ettik. 41 yaşında, kütüphaneci Öğrencilerle üniversite araştırmalarına katıldı ve bir tür partide olduktan sonra bazı insanlara sayı verdi ve o zamandan beri birçok öğrenci ve meslektaşları onu arıyordu.

Evliydi, aynı evde yaşıyordu, kocasıyla, kocası 19 yaşında, yaşlı büyükannesi ve 2 kediyle birlikte yaşıyordu. Bir süreliğine boşanmaya çalışıyordu, ama bir miktar para ve ipotek sorunu onun hala orada yaşamasını sağladı. ayrı bir odada zaman ve uyku. Onun kızı babanın yanında ve bir çeşit umutsuzluktaydı. 2 gece daha konuştuk ve onunla tanışmayı önerdim. Korkuyordu, çünkü kocası, öğrencilerle yaptığı üniversite takımı projesinde çok fazla arkadaş edinmiş ve onu takip ettiğini hissetmiştir. Ayrıca kızı onun tarafında değildi.Onun parasını ve evini almasına izin vermezdi. Ama ayrıca kendi isteği ve "mutlu hayatın hikayesi" ile kırılmak istemiyor, hatta geceleri kapısını kilitliyor. Bazen ve bu onu çok üzüyor.

Ona resimlerimi yolladım, ama bana onu göndermekten korkuyordu çünkü o, ondan hoşlanmayacağından korkuyordu, çünkü o daha yaşlı, ve bu birkaç gece onu çok fazla, bir çeşit rahatlama ve onun en iyi arkadaşı oldu. Ertesi gün kendime acil görevin nasıl yapıldığını görmeyi planladım.Ve şaşkınlıktan onun resmini çektim. Yaptığı projeye dahil olan insanların bir grup resmi fotoğrafıydı. O çok güzel bayan. Uzun kahverengi-kırmızı kıvırcık saçlı, yeşil mavi gözleri çok basit ama tatlı siyah elbise. Uzun boylu değildi. Dehşetlenmemesi için postayla mektup yazdı. Onu hemen aradım, orası üniversite kütüphanesinde idi ve ona onu görmek istediğimi ve endişelenmemesini söyledim. O gün smokinimi giydim, çünkü şirketin yönetim odasında toplandım planım için şanslıydı. Kütüphaneye girdim ve öğrenci kıza Zeynep M.'yi görmek istediğimi sordum.

Ben arkadaşım ve bana Avrupa'dan bir kitap sordu.Kız dolabını gösterdi ve birlikte girdik. Biraz sinirlendim ve heyecanlandım.Ne zaman geldiğimizi söyledik: Zeynep nasılsın Sonunda görüşmek güzel ... LOL kız kapıyı kapattı ve sonunda yalnızdık. Çok şaşırmıştı. dedi ki çok çılgın.lol. ama açıkçası biz o daha mutlu oldu.Biz gülüyor bir süre konuştuk, biz bazı çok ciddi "derin görünüyor" göz değiş tokuş.Gerçekten o gitmek zorunda söyledi çünkü insanlar onun ofisinde gelecektir. kapıya ver ve onu çok sevdiğimi, onu tekrar görmek istediğini ve yanağını öptüğünü söyledi. Kırmızıyla fısıldadı ve fısıldadı "burada değil, git şimdi seni arayacağım" el hala. "Tekrar yanlış numarayı bekliyorum" dedim ve tekrar yanağını öptüm, Geç o gece bana mesaj yolladı: büyükanne hasta, üzgünüm, yarın seni ara, bana güven. Biliyordum ve tatlı yalandı ve sanırım başı dertte. Kocası sarhoş oldu ve onunla sevişmek istedi, o gece anneanne odasında yattı.

Bir gecede, hiçbir şey olmadı, endişelendim, ve sonra sabah mesajında: Seni özlüyorum. Ve cumartesileri 7 pm kulüp parti ve adres. Bu 3 gün oldu ama Tamam. O kapıdan geçti ve ben 22'ye kadar saydım ve onun peşinden gitti. Bayan odasının önünde bekledim ve girişin arka tarafındaki duvarın arkasındaki küçük koridorda kimsenin olmadığından emin oldum. O dışarı çıktığında ona sarıldım. ve bir şey söyleyemeden önce yumuşak öpücüğü tungla verdi. Beni yavaşça itmeye başladı ama beni geri öptü. Boynunu öpmeye başladım, biraz inlemeye başladım, boynuma kulağımda kulak verdim, kulağımı ısırdım, titremeye başladı ve cildimde tırnaklarını hissettim. Ona, onu bekleyen bir arabada olacağımı söyledim ve spor yapması gerekiyordu. Onu ve arkadaşını rahatsız ederek yaşlı adamı tespit ettim, kızlar taksi aldı..Damn .. Motoru çalıştırdım ve evime yöneldim. Şüphesiz ben ondan mesaj aldım: "Adresin çabucak" .. ben hızlı yazdım Arabama arabamı sürdü, motoru kapattı ve bekle. 20 dakika sonra taksi önümde durdu.

Dışarı çıktı ve düşünmeyi bıraktı, sonra merdivenlere tırmanmaya ve kapı zili çaldım. ona doğru çıktım. Kapıyı aç, hiçbir şey söylemiyorduk. Dedi ki: Bir şey düşünmeyin ...... "ama ağzını öpücüğüyle mühürledim ve öfkeyle öpüşmeye başladık. Kıçını bir eliyle kaldırarak ve bir başka eliyle boynunu tuttuğumdan kıstırıyordum. 6.00 boyunda kaldı ve onu yatağa taşıdı. Onu yatağa koyduğumda ve gömlekimi ve eteğini çıkardığımda gülmeye ve yüksek sesle çığlık atmaya başladı. Kırmızı tişörtünü açtım ve onun güzel siyah sütyenini, vücudunun beyaz cildini gördüm. basit siyah panty.I mide onu öpmeye başladı onun göğüsleri onu meme baştan çıkarmaya başlar ve dudakları ile yavaşça ısırmaya, hızlı yalamak ve onu emmek.Onun diğerini. ve kedi, zaten ıslak kedi yediğimi düşünmeden önce görünüyor. Güzel açık kahverengimsi turp kılları ve orta küçük sert klitoris ile tatlı pembemsi şeftali kesilmiş.Onunla, benim ağız ve vücut sallayarak, onun tatlı suyu onu hissetti sert onu klitorisini emdi ve benim kedi dudakları üzerinde toung benim üst rulo rulo. Onun sert kesilmiş tüyleri burnumu gıdıklarken gerçekten onu kedi yemekten zevk aldım. Sonunda kıyafetlerimin geri kalanından kurtuldum ve bacaklarımdaki omuzlarımdan kaldırdım ve pussy'nin yarığının üzerinde horozumu ovuşturdu ve içeri itti, çok zevk çığlığı çekti.

Onun çok istediğini biliyordu ve hızlıca her santim istedim. Onu hızlı ve çok derin beceremedim, zaman zaman ritmi yavaşlattım ve çok sert derinlere ittim, sonra sırtımda tırnaklarını hissettim. o kadar çabuk boşalmak istiyorum ben de bir kenara bıraktım ve bacağını yükseltti ve bir kenara onu boob zekâ bir kapma ve diğer eliyle onu klitoris çalmaya becerdin.Onun Gözler bu dünyanın ötesindeydi ve o çok fazla boşaldı.Onun tatlı baskı hissettim Benim toplarımda. O yüzden o keçeli ve daha hızlı onun kalçaları sallamak başladı ve benim aletimi çekin ve sert ve fısıltı wanking başladı: şımarık, şımarık, ... ... kedi üzerinde, dick mide ve kedi kılları üzerinde çekim başladığı zaman yüksek sesle inleme. Yatağa tatlı yorulduğumuza .. Ve o beni çok öptü ve tüm vücudunun çok titreyen gülmeye başladı ... Ne ..Ne dedim .. "Bunu yapmak için cesaretim olduğuna inanamadım" diye yanıtladı. Tekrar kadın gibi hissediyorum ".Ve biz LOL çok .. O yüzden o keçeli ve daha hızlı onun kalçaları sallamak başladı ve benim aletimi çekin ve sert ve fısıltı wanking başladı: şımarık, şımarık, ... ... kedi üzerinde, dick mide ve kedi kılları üzerinde çekim başladığı zaman yüksek sesle inleme.

Yatağa tatlı yorulduğumuza .. Ve o beni çok öptü ve tüm vücudunun çok titreyen gülmeye başladı ... Ne ..Ne dedim .. "Bunu yapmak için cesaretim olduğuna inanamadım" diye yanıtladı. Tekrar kadın gibi hissediyorum ".Ve biz LOL çok .. O yüzden o keçeli ve daha hızlı onun kalçaları sallamak başladı ve benim aletimi çekin ve sert ve fısıltı wanking başladı: şımarık, şımarık, ... ... kedi üzerinde, dick mide ve kedi kılları üzerinde çekim başladığı zaman yüksek sesle inleme. Yatağa tatlı yorulduğumuza .. Ve o beni çok öptü ve tüm vücudunun çok titreyen gülmeye başladı ... Ne ..Ne dedim .. "Bunu yapmak için cesaretim olduğuna inanamadım" diye yanıtladı. Tekrar kadın gibi hissediyorum ".Ve biz çok ..