Makyaj Çantanızda Ne Olmalı

Kadınların güzellikleri için harcadıkları zaman ve paranın çok olması her zaman eleştiri konusu olmuştur. Birçok erkek bu durumu anlayamaz. Kadınların bu kadar çok para verip aldıkları ürünleri kullanarak yaptıkları makyaj aslında erkeklerin hoşuna gitmesini sağlamaktadır. Ve erkekler her zaman bakımlı olan bayanları sevmektedir. Haliyle bayanların bakımlı ve güzel olması için de kozmetik ürünleri satın alması gerekmektedir. Özellikle de Escort Avcılar bayanlarının bu konuda daha dikkat etmesi gerekmektedir. Kadınlar dışarıya çıktıkları zaman bozulmakta olan bu makyajını da tazelemeleri gerekmektedir. Bu nedenle de çantalarında makyajını tazelemesi için malzemeler bulundurması gerekmektedir. Tabi ki bu ürünlerin küçük çantaya sığacağından bütün kozmetik ürünlerini yanında taşıyamayacaktır. Bu nedenle de bir kadının makyaj çantasında şunlar olmalıdır. İlk olarak mutlaka nemlendirici kremi çantanızdan eksik etmemeniz gerekmektedir.

Ayrıca sizlerde özellikle kış günlerinde ellerinizin çatlamaması için mutlaka ellerinize krem sürmelisiniz. Nemlendirici kremlerin her bayanın çantasında olması gerekiyor. Cilt tipinize uygun olan ve deneyip aldığınız bir fondöten her zaman için olmalıdır. Bu fondötenler artık cilt tipine uygun olarak üretilmektedir. Eğer cildiniz kuru olduğunda nemlendirici özelliği olan ve genellikle sıvı olan fondötenleri tercih etmeniz gerekmektedir. Yüzünüzde iz varsa mutlaka iz kapatıcı özelliği olan fondötenleri tercih etmeniz de gerekiyor. Kapatıcıyı da asla ihmal etmemek gerekmektedir. İlgi çekmek ve yanaklarınızın kırmızımsı olmasını isterseniz mutlaka sizlerin allık kullanmanız gerekmektedir. Bunu bazı kadınlar makyaj çantasında bulundururken bazıları bulundurmazlar.

Eğer sizler yanaklarınızın kırmızı olmasını isterseniz tabi ki bulundurmalısınız. Kırmızı bir ruj kadınların daha seksi görünmesini sağlayacaktır. Fakat unutmayın ki sade ruj kullanmaktansa parlatıcıyla bütünleştirdiğiniz zaman daha güzel ve seksi görüneceksiniz. Göz makyajına ayrı bir özen göstermelisiniz. Öncelikle göz şeklinize uygun olarak kalem her zaman çantada olması gerekmektedir. Kalem sayesinde daha derin bakışlarınız olacaktır. Eyeliner ise sizin daha özel görünmenizi sağlayacaktır. Kıyafetinize uygun olan far mutlaka olması gerekmektedir. Ayrıca rimel çantanızdan ihmal etmemeniz gerekiyor. Kirpikleriniz uzun görünmesi için olması gerekiyor