Oğlum annesi için doğum gününü kutluyor 1 bölüm

Bu hikaye gerçek, sadece isimleri Ömer ile değiştirdim, bu site daha çok biliniyor ve sevdiklerimin hassasiyetini bozmak istemiyorum. İşte benim hikayem.

45 yaşındayım. karım Ebru 42 yaşında. ve oğlum Ömer 24 yaşında.

Bölüm 1

Günümü erken bitiririm ve eve gidiyorum, o zamanlar mutfakta, buzdolabında, bir odamda, bir bira içerken, o anda, o anda aniden bir gürültü duydum. Oğlumun odasından gelen kat katları ve gıcırdıyor. Ben halüsinasyon, sadece oğlum mastürbasyon şaşırttı, bu bana şaşırttı hareket değil, ama onun horoz boyutu.

Çok büyük, dedim, kocaman. Canavar bir horoz Elinin etrafında gitmez, en az yirmi beş santim uzunluğundadır. Kendimi iyi monte ettiğimi düşünüyorum, ama gördüğüm gerçek değil
PC'sinin önünde yüzünü buruştururken enerjik olarak salladı, annemin ve arkadaşım Claude'nin videosuyla birlikte video izledi Şu anda ona anlatmaya başladım.

- Oğlum, Claude'den çok büyük bir kuyruğun var, sesim onu ​​atlatıyor.

Aniden çıplak olduğum kadar şaşkına dönüyor, her zaman cinsel ilişkiye sıkı sıkıya bağlı. Bir şey söylemeden bizi izlemek için yüz yüze kalırız.

-Baba

- Oğlum korkmuyor sadece benim, anneni oğlumu nasıl buluyorsun

-Harika .Baba

- Annen seni bu duruma mı soktu -

Oh evet baba

- Anneni becermek ister misin Oğlumun tek bir çözümünü görüyorum, iyi olan tek kadınla antrenman yapmalısın;

-Buna inanamadım, babam çok sıkıydı, annemle sevişmek istemiş miydi

- Benim fakir, istememelisin

- Evet, ama istemiyorsa

- Fotoğraf yok, seni hiç görmediğim en büyük çocuğa

- Kızlar için çok büyüğüm, anlıyorsun.

-Ne zaman

-Bu akşamları zor bir kızla dans etmemi özledim, özniteliklerimi anlayacaktım, mutsuz deneyimlerden sonra kızların şirketini aramıyorum. Birçok kez, "Kıçının kuyruğuna dokunmak" isteyen meraklı kız arkadaşlarım tarafından flört edildi. Ama eğilmeye başladığımda, benim ereksiyon penisim onları kaçtı, bazıları beni çıldırdı ya da emdi ama daha fazla gitmedi.

-Etektif olarak oğlum, senin serseri kıçın o kadar büyük ki herhangi bir el ya da herhangi bir delik koymak değil

-Sence kabul eder mi

-Bence kabul edecek oğlum Bu, oğlumu organize etmeme izin veriyor

Gerçekten mi Sen gerçekten en iyi baba sensin teşekkürler baba

- Anneni seninle ve benimle birlikte aldatmaya götüreceğiz İnan bana, annen mutlu olacak, oğlum.

- neler olduğunu anlat, işte değil misin

Evet Temiz kıyafetler için geldim, çünkü bu gece Cumartesi gününe kadar Almanya'ya gidiyorum.

-Çok iyi Bana annenle olanı organize etme fırsatı verecek.

- Endişelenme oğlum Annen seninle ilgilenecek, inan bana

Oğlumla konuştuktan sonra bitirmesine izin verdim. Bütün bunlardan sonra oğlum Almanya'ya gitti. Karım eve gelmeden önce yemeği hazırlamaya başladım. İşten eve giderken, karım, gidiyorum, oğlumuzun bir görev için ayrılışını, Almanya'ya ve o da cumartesiye dönecek.

- Oğlumun görmediği için üzgünüm

- Cumartesi gecesi üzülmeyin, burada bizimle birlikte olacak, onun doğum gününde güzel bir masa hazırlıyorsunuz, iki hafta boyunca bizimle birlikte olacaksınız ve oğlunuzla çok iyisiniz.

- Mutluyum çünkü ben de tatile çıkacağım, oğlumun iki haftadır zevk alacağım, ama neden oğlumuza iyi davranacağını söylüyorsun neler oluyor

- Oğlumuzun mastürbasyonunu şaşırttım, bu beni şaşırtan şey değildi, ama bu onun aletinin büyüklüğü. O kocaman, eli etrafta dolaşmıyor.

-So, doğanın ne olduğunu biliyorsun

- Hayır, öyle değil ama onun üyesi çok büyük Onu yıllardır görmedim, hala gözlerime inanırım

-Ondan daha mı büyük

-Oh, sevgilim

- Oh, onu görmek istiyorum

-Bu aşkım, cumartesi gecesi beklemek zorundasın.

Ama şunu söylemeliyim ki, tarihsiz ve geleneksel olarak bildiğimiz küçük bir geleneksel ailemiz. Görünüşe göre sadece Marianne ile birlikte, özgürlük kulübünde zaman zaman gitmenin yaramaz alışkanlığımız var. O zamana kadar, hiçbir şey çok şok edici değil. Yaramaz küçük tarafları olan çok iyi çiftler var.

Ama belli bir fanteziye sahip olduğumu söylemeliyim: Marianne'in gösterdiği ve önümdeki diğer erkeklerin yakalandığını seviyorum. İlk başta, Marianne ona bunu yapmasını istediğimi hayretle şaşırttı, ama bu yan sergiyi ve seks yapmayı sevdiği için, onu çok memnun etti. Ben yavaş yavaş, vücudu birçok erkeklerin gözlerine sunulan, onu ışık elbise kaldırma külot sürükleyerek, çıplak biten dans pistine kışkırtıcı olması sevilen

- Marianne sevgili, seni istiyorum göğüsler seviyesinde şeffaf kumaşa sahip olan, çok kısa olan, yemek için küçük seksi elbiseni giy.

- Huh Deli misin Oğlumuzla evde yememek için, bir swingers kulübüne gitmek için bir elbise

- Bundan zevk almasını isterim ... Nikola meraklı bir çocuktur ve yaşındayken şok olmayacaktır. Eminim sevecektir

Karım sürprizlerle gözlerini geniş açıyordu. Eksantrik fikirlerime alışmış olsa bile, isteğim şaşırtıcıydı. Ama o zaman bile biraz ileri gittiğimi düşünüyordu.

- Terry, bu bizim oğlumuz Burada bir özgürlük kulübünde değiliz Bu elbise hiçbir şey saklamıyor Kendimi onun önünde görmemi istemiyorsun

- Dinle sevgilim. Bunu düşündüğümden beri bir süredir olduğunu itiraf etmeliyim ve bu beni gerçekten hayal kırıklığına uğratıyor. Eminim Nikola onun varlığında biraz seksi olduğunu takdir edecektir.

- Ama Terry, ben onun annesiyim

- Tam olarak. Annemi bunu benim için yapmasını isterdim.

Marianne argümanlarımdan nefret ediyordu. Neye cevap vereceğini bilmiyordu ...

- En azından altından sütyen ve külot getireyim.

- Faiz yok

- Gerçekten komik bir sapıksın Terry

- Dinle, sadece denemek isterim. Çok uzaklaştığını görürsek, biz siz, ben veya o, biz rahatsız oluruz, herşeyi durdururuz.

Marianne, özellikle cinsel ilişkiye geldiğinde, bana uzun süre direnmek için kullanılmadı. Bütün akşam doğal, endişeli ve biraz utanmış hissettim. Tecrübeden, onu sorgulamanın yararsız olduğunu biliyorum. Sabırla bekliyorum Akşam, yatağın çukurunda bana karşı çıplak çıplak, sonunda küçük bir çekingen sesle yüzleşti.

-Bilirsin, karar verdim. Kararının evet olduğuna karar verdim Dilediğiniz gibi.

Haberleri pleksusa darbe olarak alıyorum. Ani bir ısı aniden vücudumu istila etti. Cinsiyet torporundan çıkar ve büyümeye başlar. Buna inanmaya cesaret edemedim, tereddüt ettikten sonra, nihayet adım attı ve kabul etti. Benim cinsiyetim sertleşti, ağır, karnına karşı dövüldü; benim ereksiyonum neredeyse acı verici. Marianne, uyluklarına karşı darbeler hissediyor. Yavaşça çeker ve yavaşça masaj yapmaya başlar, yavaşça masaj

yaparsın- sevgilim, cevabım çok mu etkili

-Ama kendime, belki daha da fazla

-Rüyalarını kabul etmemi gerçekten istiyordun, değil mi

- Evet, uzun zamandır bunu düşünüyorum. Ve nihayet geliyor birbirlerine karşı Sıkı İmgelemlerimizin hep penisin ereksiyon okşayarak, silence.Puis içinde dolaşmasına izin, sonunda şunları söyledi:

Sen, hayatım, ne olacak çok korkuyorum biliyor gelmek, ama aynı zamanda da çok heyecanlıyım. Kalbimde, sizi memnun etmek için bunu kabul ettiğim için utanıyorum, ama buna rağmen, ya da bundan dolayı, karnım arzu ile kıvranıyor. tatlım ... utanıyorum, bu yüzden sana utanıyorum ... Hem acı hem de lezzetli hissetmek, karnımdaki o acı verici arzuyla.
Düşük sesle itiraf etti.

Ona, yumuşak kalçalarına salladım ve tek bir itme, onun derinliklerine gömülüyor. Çığlık atıyor. "O gerçekten batırılmış" diye merak ediyor, sadece mağarada patlayan ve dökülmeden önce düşünecek zamanı var. Marianne ayrıca, güçlü ve şiddetli bir şekilde sahip olduğum kadar çok sabırsızlık ve heyecan içerdiği için derhal hoşlanır.

Sakin döndü, sevgiyle öpüyorduk, şefkatle. Gerginlik bana dönünceye kadar, Marianne'in acık ıslaklığı, oğlunu kısa bir süre önce karşılama fikri ve yeni oyunlarda tekrar antrenman yapmıyoruz gecenin bir kısmı ateşlendi.

Marianne, bu arada, kararını keresinde huzur geri kazandığı görülüyor ve izin başarısız etmeyen, radyant görünür beni perplexe.Le sabah uzun zamandır beklenen gün, o gider, hiç kuaföre, neşeli ve neşeli Artık yeterince açık sayılmadığı çantasını yenilemek için. Daha sonra, öğleden sonra, güzellik uzmanı ile son dakika randevusu yapamayan, banyoda uzun bir banyo yaptıktan sonra, saç ve saç bakımını yapmak için kendini kilitler. yağmalayabilecek bir kaç kıl, koltuk alt kısımları ve onun dokusunun kenarları her zaman büyük özenle kesilir. Her zamanki gibi, bu defa reddediyor, teklifime yardım etme teklifim

- Marianne canım dinle, bu Nikola'nın doğum günü. Orijinal bir hediye teklif etmek istiyorum: senden bir striptiz. Yemekten sonra yapabilir misin

Marianne'i dalgın hissettim. Cazip oldu. Sergiist eğilimlere sahipti, sınırları zorlamaktan hoşlanıyordu ve birlikte iyi anlaştık.

- İntegral striptiz mi

- Söylemeye gerek yok canım

- İkimiz de deliyiz. Ama tamam, istediğin kişi sensin.

Kapı zili çalarken zıplar. Kalbimin bir ritim eksik olduğunu hissediyorum. Midemin boşluğunda bir top düğümü var. Marianne bana döner ve sorar:

- Hala katılıyor musun Gidiyoruz mu

- Evet, ... evet, işte gidiyoruz ...

- Şartlarımla mı

- Evet, dilediğiniz gibi ...