Otobüste başıma gelen en güzel şey

Merhabalar ben İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş'tan Akın üniversite 3 sınıf öğrencisiyim. Sizlere başımdan geçen otobüs serivenimi anlatacağım. Uzun zamandır otobüsle okula gidip ve geliyorum. Gidiş ve dönüş saatlerimde hep bana denk gelen yaşlarımda genç bayan ile karşılaşıyorum. Her defasına bakışıyoruz. Ama cesaret edip konuşamıyorum. Neyse bir gün hafta sonu otobüse bindim fakat ve yanında bir genç kız bana gülümsüyolardı. Kafama koymuştum. Konuşucam diye. Nerede inerlerse orada inecektim. Neyse bekliyorum, sabırsızlıkla inmelerini derken durakta duran otobusun ve kendilerin inmesi ile hareket edecek otobüsü durdum indim aşağıya ve takip etmeye başladım, kendilerini. Beni fark edip gülümseyerek yollarına davem eden bu bayanlarla yakınlık kaynaşmaları olacağını hissediyordum.

Tenha bir yere girmeleri ile yanlarına gidip tanışmak istedim. Oldukça sakın karşılayan iki bayanla tanışmıştım. Kendilerinin arkadaşının evine gittiklerini sölediler. Uzun süredir bakıştığım bayan ise gelsene bize katılsana ben seni tanıyorum, demesiyle evet demem bir oldu. Arkadaşının evine yol koyulduk. Markketten hatta bir şeyler aldık eve geçtik. Kızlar o kadar açık sözlüydü ki, bana bizim ile gruba varmısın diye sordular Gülerek bizi doyurabilecekmisin. Arkadaşın varsa çağır dediler. Ben ise sekse aç gözlülüğüm ile size yeterim dedim :
Konuşmalarımızın ardından iki genç arkadaş birbirlerini okşar ve sevişmeye başladılar. Tamamen çıplak iki arkadaş üzerime yürüyüp üstümü çıkardılar. Aletimi ellerine aldılar, sıra sıra yalayarak istek arzularımı daha üste çıkarak kendilerinin vajinalarını dilim ile tatmin etmeye başladım. uzun süre sevişmelerimizin ardından, aletimin üzerine oturdu benimkisi üstünde gidip gelirken arkadaşı eli ile aletim ile oynuyordu. Uzun süre gidip gelen benimkisi yorulmuş olmalı ki, arkadaşına gel içine al dedi aleti uzun süre unutamayacağım anlar yaşadım.