Seks Partnerim

Merhaba arkadaşlar ben burada sizlere özel olarak paylaşacağım unutamadığım bir anımı anlatmak istiyorum. Ben 25 yaşında bir genç erkeğim özellikle kendine bakan ve aktif olarak sosyal medyada fenomen biriyim ve her gün hayranlarımdan mesajlar ilgi görmekteyim. Sokakta dolaştığım zaman beni tanıdıkları zaman fotoğraf çekinmek isteyenler oluyor. Benim buradaki hayranlarım ile birlikte oldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Hayranlarım olduğu için pek umursamıyordum ama gördüğüm zaman sanki aşık oldum kalbim hızlı hızlı atmaya başladı. Bunun üzerine benimle görüşmek istediğini belirtti. Bende onaylayarak Beşiktaş'ta bir kafe de randevu ayarladım. Dediğim saatten 1 saat önce çoktan orada olmuştu. Sarışın bebek yüzlü çok fit ve seksi bir bedene sahip olarak insanın gözlerini kamaştırıyordu.

Yanına gittim tanışmak için eli ayağı titredi böyle kekelemeye başladı. O heyecanlanınca bende de bir telaş sardı. Aslında öyle biri değilim son derece rahat ve öz güvenim yerindedir. Muhabbet edip konuşuyoruz biraz zaman geçtikten sonra ikimizde normale döndük ve rahat tavırlar ile gülüyoruz eğleniyoruz. Telefonu çaldı ve apar topar kalkmak zorunda kaldı. Ama benim aklımda onda kalmış oldu. Beni 2 gün sonra tekrar arayarak görüşmek istediğini söyledi. Bende kabul ettim. Bu sefer evime davet ettim. Adresimi yazdım ve 1 saat sonra geldi. Yemek yiyelim mi diye bana sorarak beraber yeriz dedim hazırlarsan diyerek. Başladı bir şeyler hazırlamaya bunun için bende içeride odamı topluyordum kıyafetlerimi düzeltiyorum. Yardım etmek için geldiğini söyledi ve arkamdan bana sarılmaya başladı.

Boynumdan öperek beni tahrik etmeye çalıştı ve bende o kıvama gelmiştim zaten. Arkamı dönerek direk dudaklarına yapıştım. Sonra beline sarılarak öpmeye başladım bende. Güzel bir öpüşme yaşayarak sonrasında üzerini çıkarmaya başladım. Çok güzel bir vücudunu olduğunu söylemiştim sizlere. Yakından ve canlı canlı görünce daha bir güzel ve çekiciydi. Güzel göğüsleri başımı döndürüyordu. Öpmeye ve yalamaya başladım. Sonrasında altını çıkartarak bende soyunmaya başladım. Tamamen çıplak olduk ikimizde. Aletime elini attı ve oynamaya başladı. Sonrasında dizlerinin üzerine oturdu ve yalamaya başladı.

Ben bu kadar beklemiyordum sanki bir profesyonel gibiydi. 20 dakika geçti benim aletim baya sertleşmeye başladı. Yatağa doğru domaltarak bir güzel geçirmeye başladım bu kadar güzel bir kızın bu durumda altımda olması benim için çok şaşırtıcı bir durumdu. Güzel bir seks yaptıktan sonra duşa girdik hemen. Temizlekdikten sonra yemek yapıp yedik. Sonra onu evine bırakarak düzenli seks hayatım onunla başlamış oldu. Ondan öncesinde ara ara yapıyordum. Seks partnerim olarak kayıtlara geçirdim.