Serenayı Öğrenci Evine Attım

Merhaba Avcılar Escort sayfası kullanıcıları, hikaye bölümünüzü günlük olarak takip ediyorum ve bir çoğunuzun gerçekten harika derece de yaşadığı seks dolu ilişkiler yaşadığını görüyorum ve fazlasıyla hoşuma gidiyor hatta bir çoğunuzun yaşadığı seks pozisyonlarını ve seks fantezilerini ben de ilişkilerim de kullanıyorum o yüzden paylaştığınız hikayeler gerçekten çok etkileyici oluyor. Sizleri uzun süredir takip ettiğim için ben de sayfaya bir hikayemi anlatmak istedim. Aslın da anlatmak istemezdim ama sizler anlatınca gerçekten çok zevkli oluyor ve ben de bu yüzden sizlerin de benim hikayemden etkileneceğinizi düşünerek kendi hikayemi anlatacağım. Adım Emre , 20 yaşın da İstanbul' da üniversite okuyan bir genç erkeğim. Üniversite ikinci sınıfım ve sınıfımın en dikkat çekici yakışıklı erkeklerinden biriyim.

O yüzden sınıfım da ki kızlar benimle çok fazla zaman geçirmekteler. Sabah okula gidiyorum kızlarla takılmaktan dolayı gece eve geldiğim oluyordu. Bu kızlardan biri olan Serenay diye balık etli bir kız vardı. Sürekli bana yaklaşıyor ve benimle birlikte olmak istediğini sürekli bana anlatmaya çalışan hareketler de bulunuyordu. En son bir gün üniversite de genel olarak boş bir gün olan Perşembe günün de Serenay ile aynı sınıfta baş başa kaldık ve benimle o kadar samimiydi ki kucağıma oturdu ve direk hiç bir şey söylemeden dudaklarıma yapıştı. Harika öpüşüyordu. Ellerimi göğüslerine attım ve sınıfta okşamaya başladım. Çılgınca sınıfta sevişmeye başladık ancak fazla uzun tutmadık bu sevişmeyi her an biri gelebilir diye. Daha sonrasın da Serenay bana boş ev bulmamı istedi ve ben de öğrenci evin de kalan arkadaşımı arayıp ondan evini istedim. Sağolsun evi verdi arkadaşım. Daha sonra Serenay'la gece telefon da konuşmaya başladık. Bana kesinlikle kondom takmamam gerektiğini söylemişti. Nedenini sorduğum da ise daha öncesinden iki kere daha seks yaptığını söyledi ve prezervatiften zevk almadığını anlattı. Gece bir an önce sabah olmasını bekledim ilk seks deneyimim olacaktı çünkü ve Serenay deneyimliydi bu benim için artı bir fırsattı. Her neyse Serenay'la eve girmemizle yatağa geçmemiz neredeyse bir oldu. Hemen Serenay'ı soyundurup dudaklarına yapışıp önce harika bir ön sevişme yaptık.

Dili ağzımın için de kaybolup gidip geliyordu. Daha sonra göğüslerini yalamaya başladım. Yavaş yavaş aşağılara indikten sonra amını iyice yaladım penisim tavan yapmıştı, aklıma kondomsuz seks isteği gelmişti ve kondom takmıyordum ve içim de bir korku vardı acaba içine boşalırmıyım gibisinden. Her neyse Serenay harika bir oral seks yaptı ve beni boşalttı. Böylelikle ikinci posta geç gelecekti. Yatırdım Serenay'ı üstün de git gel yaptıkça attığı çığlığı duymanız gerekiyordu , o bağırdıkça ben hızlanıyordum zevkten dört köşe olmuştuk, o kadar geç boşaldım ki Serenay yeter demeye başlamıştı artık. Ama boşaldıktan sonra devam etme isteğini gördüm, kucağıma alıp anal seks yapmaya çalıştım ve zar zor da olsa bunu da gerçekleştirmiştik. Benim için ilk olan bu seks deneyimi harika bir şekil de gerçekleşmişti.