Sevgilisi Tarafından Üzüldüğü Halde Vazgeçemeyenler

Çok büyük sorunlar yaşadığı ve sürekli olarak tartışma içerisinde olan insanların yaşadığı sorunlara rağmen birlikteliğini bir türlü bitiremeyen insanların hayatları içerisinde ki sıkıntıları ve ruhsal olarak hissettiklerini burada yazmak istedik. Bazen çocuklarının olmasından dolayı bazen ekonomik nedenlerden dolayı insanlar sorun yaşadıkları insanlarla birlikteliğini bir türlü sonlandıramayacak ve hayatları sıkıntıya dönüşecektir. escort Avcılar bayanlarının çoğunluğu da birlikte olduğu ilişkilerinde arada sevgi olmasa bile bitiremedikleri bilinmektedir. Bu tür insanların hayatları içerisinde sıkıntı yaşayacaktır ve çok büyük mutsuzlukları olacaktır. Fakat ayrılık düşüncesi ise bu yaşadıklarından daha ağır olacaktır. Böyle bir ilişkisi olan insanlar kendilerini bir türlü ayrılığa yakın bulmayacaktır. Sürekli olarak sorunun neden kaynaklı olduğunu düşünüp duracaktır. Sorunların kendisinden kaynaklı olduğunu düşünecektir.

Bunların olmaması için neler yapılacağını düşünecek ama bu düşüncelerinde bir türlü neyin ne olacağını da bilmeyecektir. Yani kısaca kararsızlık hayatının içerisinde olacak ve bu nedenle de doğru yapmaya çalışırken sürekli olarak hata üzerine hata yaparak sıkıntılarının artmasına neden olacaktır. Kendisinin yaşadığı bu sorunlu olan ilişki içerisinde neden kaynaklı olacağını düşünecektir. Partnerinin neden bu kadar sinirli olduğunu ya da hiç olmadık nedenlerden sorunlar çıkardığını düşünecektir. Ama bir türlü bulamayacak ve hayatı içerisinde sıkıntı üzerine sıkıntı yaşamaya devam edecektir. Kendisini sevmediği düşüncesi ise aklına hiçbir zaman gelmeyecektir. Arada olan sorunların çevresel olduğunu ya da kendisinden kaynaklı olduğundan dolayı yaşadığını düşünecektir.

Bu ilişkinin bitmesini düşünmeyecek ve çevresinde olan insanların bitmesi konusunda bir cümle kurduğunda ise bu cümleyi kurduğuna pişman edecektir. Çünkü ilişkisinin asla bitmemesi gerektiğine ve arada olan sorunlar çözüldüğü zaman mutlu olunacak günler başlayacağı şeklinde düşünecektir. Gelecek hayalleri içerisinde hala o insan olacak ve birlikte olduğunda mutlu olacağını düşünecektir. Arada bulunan sevginin çok büyük olduğunu ve bu sevgi yüzünden bir türlü bitiremeyecektir. Kendi duyguları olduğundan dolayı da birlikte olduğu partnerinin de kendisini çok sevdiğini düşünecek ve hissedecektir. Bir süre sonra ise bu ilişki için kendisini uyaran insanların ise haklı olduğunu da anlayacaktır