Üniversiteden Kız Arkadaşım İrem

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün eski kız arkadaşım ile yaşadığım bir anıyı paylaşmak istiyorum kısa bir şekil de . Aslın da bende yıllardır sır gibi kimseye anlatmıyordum ama artık ayrıldık ve sizlerle bu hikayemi paylaşmak istiyorum. Ben İstanbul Avrupa yakası Sarıyer'de yaşıyorum. Kız arkadaşımla aynı üniversite de okuyorduk ve ona aşık oluyor gibiydim ama onun o seksi kalçaları ve harika göğüsleri beni bitiriyordu. Aşık olmama engel oluyordu. Onunla birlikte olmak istiyordum bir yandan da onunla seks yapmak için çıldırıyordum. Ben de arkadaş çevreme göre fazlasıyla yakışıklı biriyim ve fitnessla ilgilendiğim için harika fit bir vücuda sahibim. İrem yani okulda ki hoşlandığım kız ise zaman zaman bana bakıp vücudumu gözden geçiriyordu, bunun farkındaydım. En son karar verip İrem'le tanıştım ve üç hafta arkadaş gibi eğlenip, gezdikten sonra sevgili olduk.

Okulun yanın da tek başıma kaldığım bir evim var , öğrenci evi diyebilirim ama tek kalıyorum. Bir gün evin her yerine onunla fotoğraflarımızı astım ve sana süprizim var ama eve gelmen lazım dedim. O da tabi meraklandı. Maksat onu eve getirip bir yerden başlamaktı. Henüz aşık olamamıştım. Dik göğüsleri beni sürekli ona çekiyordu. Ve harika kalçası vardı. Her neyse eve geldi duvarda ki fotoğraflarımız ve odada ki balonları görünce boynuma sarılıp beni öptü. Ben de onu belinden tutup havaya kaldırdım ve kucağıma aldım dudağından öptüm. İrem' de zaten eve geldiğini biliyor ve o an ki fantezi durumuyla ne yapacağımızı düşünmüştür diye düşündüm. Ben tam İrem'in dudaklarına yapışsam mı diye düşünürken o benim dudaklarıma yapıştı ve kendimizi yatak odasın da bulduk.

Bir an önce üstündeki gömleği soyup göğüslerini emmek istiyordum. Dayanamayıp gömleğinin bütün düğmelerini patlattım ve göğüslerini avuçlamaya başladım. İrem zevkten inliyordu yavaş yavaş altında ki pantolonu da çıkarıp vajinasını emmeye ve ısırmaya başladım neredeyse zevkten ağlayacak durumdaydı ama bana sürekli devam et diyordu. Ben de soyunduktan sonra İrem'in üstüne çıkmak istedim ancak henüz patlak değil di arkadan girmeye çalıştım zar , zor da olsa anal seks gerçekleştirmiştik. Çok seksi bir kalçası vardı her soktuğum da inliyor ben de kalçasını tokatlıyordum. Ancak önden giremediğim için üzülüyordum, ilişkinin ilerleyen zamanların da İrem'in kızlığını bozdum tabi ki şuan benimle tekrar birlikte olmak için can çekişiyor, onu biraz daha kıvrandırıp tekrar birlikte olacağım ve bu anımı da sizinle paylaşacağım.