Yeni Taşınan Komşuya Kocalık Yaptım

Markette çalışan 20 yaşın da genç bir erkeğim. Günlük işler felan derken. Marketin üstünde ki binanın en üst katına bir bayan taşınıyordu. Dikkatimi çekti, şöyle bir dışarıdan baktım bu kadar seksi bir bayan ilk defa görüyordum denilebilir. Sarışındı , beyaz bir teni vardı ve dudakları fazlasıyla olgundu. Göğüsleri giydiği gömlekten dışarı fırlayacak gibiydi ve harika kalçası pantolon da süper gözüküyordu. Her neyse bayan eve taşınmıştı. Aşağıya indi markete geldi , 28 yaşlarındaydı tek yaşadığını düşünmüştüm çünkü eve taşınırken ve markete geldiğin de tekti. Her neyse, markette alış verişini yapıp kasaya geldi , ben de yeni taşındınız galiba diyerek direk konuya girdim. Ve tanıştık adı Meltem'di. Gülerken bile bir insan seksi olabiliyorsa fazla birşey diyemiyorum açıkcası. Her neyse 1 hafta geçti öyle böyle her gün marketten alışveriş yapıyordu , evli misiniz diye sorduğum da neden beni mi alacaksın dedi gülerek ben de hiç bozmadan neden olmasın dedim.

Fazlasıyla hoşuna gitmişti. Şansın yokmuş evliyim ancak kocam uzakta 45 yaşlarında biri demişti. O kadar şaşırdım ve hayal kırıklığına uğradım ki.. Bu kadar seksi taş gibi bir hatunu o yaşta biri mi beceriyor şimdi. Kocası bir holding sahibi olduğu için sürekli toplantılar vs. derken şehir dışı , ülke dışı gibi yerlere gidip dolanıyormuş. Bir gün markette sayım yapacaktım ve tektim. Bir anda Meltem geldi. Evde sıkıntıdan patladım bir kahve içeyim dedim , market kapalıdır diye düşündüm ama neden açık diye sordu. Ben de sayım var diyerek cevapladım. Hemen bir kahve yapıp bardakta ona ikram ettim bir sandalye vererek. Kokusu bile bir harikaydı ne kadar yanım da durursa o kadar iyi gibi geliyordu bana.Sayım bitmişti gece saat 3 gibiydi. Eve gidecektim Meltem hala uykusunun gelmediğini söyledi ve bana bir kahvede onun ısmarlamak istediğini söyleyerek eve çıktık beraber. Kahvemizi içtik oturduk sohbet muhabbet felan derken. Kocasından konu açıldı ve kocasının yaşlı biri olduğunu ancak zengin olduğu için bir sorun olmadığını açık açık söyledi . O kadar rahattı ki bana karşı kocasının istediği zevki ona veremediğini de söyledi. Ben de gülerek markette ona söylediğim gibi istersen kocan yokken bari sana kocalık yapayım bu bile bana yeter dedim gülerek.

O kadar hoşuna gitmişti ki gülmekten duramıyordu ama hoşuna gitmişti. Gel bakalım kocacım diyerek beni içeriye aldı ve direk dudaklarıma yapıştı harika bir sevişme yaşadık beynim çıkacak gibiydi. Kocası uzun zamandır istediğini verememiş belliydi. Direk yatağa yatırıp soyundurdum ve göğüslerini yalamaya başladım zevkten inliyordu. Bu kadar güzel bir kadın nasıl seks yapılmadan bırakılırdı. Göğüsleri de oldukça seksiydi ve dayanamayıp aşşağılara kadar inip amını yalamaya başladım. Sonra üstüne çıkıp amına basmaya başladım. Ben hayatım da bu kadar harika bir ilişki yaşamamıştım. Kocası yokken beni çağırıyor ve gerçekten kocası yokken ona kocalık yapıyorum. Çok şanslı olduğumu söylemem gerek. Ancak hiç anal seks yapamadık onu söylemeye utandım diyebilirim. Ama 3. haftamız artık samimiyetimiz arttı bir daha ki ilişkim de anal seks yapacağım ve sizlere anlatacağım kesinlikle.