Yeni Taşınan Nurgül Hanımla Birlikteliğim

Merhaba Avcılar Escort sayfası kullanıcıları. Hikaye bölümünüzü takip ediyorum ve fark ediyorum ki hepinizin birbirinden harika hikayeleri var ben de sizlere bir hikayemi anlatmak istiyorum. 23 yaşındayım adım Hakan. İstanbul'da yaşıyoruz bir apartmanda. Bir gün apartmanımıza bir bayan taşındı 35 yaşlarında. Taşınma işlemi bitmiş arabasın da bir kaç eşyası kalmıştı. Bende ailemle yaşıyorum ve kadına yardım etmek için evden çıktım. Eşyalarını eve kadar çıkarttım. Bana birşeyler ikram etmek istedi yeni taşındığını sonra gelebileceğimi söyledim. Oda akşama gel bir çayımı ya da kahvemi iç dedi o halde.

Tamam dedim ve ona telefon numaramı verdim bir şey lazım olabilir diye. Ben de onun numarasını aldım. Kesinlikle abla kelimesini ağzımdan çıkarmadım çünkü fazlasıyla seksiydi ve harikaydı. Her neyse akşama doğru telefonuma bir mesaj geldi "Çok azdım" diye. Ardından hemen bir arama yeni taşınan Nurgül hanımdı. Çok şaşırdım ve sonra cevap verdim alo diyerek bana "Hakan ya çok yanlış bir mesaj attım hemen gel anlatayım dedi hem de birşeyler içeriz dedi." Fırsat bu fırsat hemen yukarı çıktım. Bana dul olduğunu ve eski taşındığı mahallesinde biriyle birlikte olduğunu sürekli hep onunla bu türde mesajlaştığını söyledi ve ona yollayacağına bana yolladığını söyledi. Ben de açık bir dille gerçekten azdın mı peki diye sordum ve oda evet dedi. Bunu der demez Nurgül'ün dudaklarına yapıştım ve elimi o dar kotuna yapıştırdım. Daha ilk günden apartmanımızda bir seks dostum olmuştu ve yıllardır bunu istiyordum.

Üstündeki gömleği çıkarmadım adeta söküp attım ve o koca seksi göğüslerini yaladım. Pantolonumu çıkardıktan sonra bana harika bir oral seks yaptı ve ilk postayı atmamı sağladı. Uzun süre amının üstünde git gel yaparak yatağının üstünde adeta onu deli gibi zıplatıyordum. Anal seks yapmak istiyordum ama hayır der diye ilk başlarda söylemedim ama o ikinci postadan sonra biraz dinlendik ve kendisi önüme domaldı.. Götüne her girdiğim de öyle bir bağırması vardı ki en son bir müzik açtım ve alt kata bizimkilere ses gitmesini engelledim. Deli gibi haftada 3 gün seks yapıyoruz açıkcası. Resmen apartmanda bir karım olmuş oldu , telefon da bana aşkım diye hitap ediyor, sevişmekten adeta altı kilo verdim.