Yurt Dışından Gelen Azgın Kadın

Ben Kadıköy escort sitesinin üyesi olarak sizlere değişik ve gerçek bir hikaye anlatacağım. Ben gerçek olan ve başımdan geçen en güzel bir olayı sizlere yansıtacağım. Ben sevişmeyi ve bir ilişkiye girmeyi çok seven bir hatunum. Bu yüzden bir müşterim beni Amerikaya çağırdı tüm masrafların benden yakın bir arkadaşım ile ilişkiye girmeni istiyorum dedi. Ben ülke dışına çıkmayı çok isterdim ve ayaklarımın altına kadar gelen bu teklifi kabul ettim. 1 hafta içinde hazırlanarak gittim. Beni havalimanından alarak evine götürdü çok güzel olan ve izlemekten kendimi alamadığım ülkede güzel bir manzaralar vardı. Adam evine geçtim konuşduk sohbet isteyerek falan derken bana dedi ben gidiyorum arkadaşım gelecek kapıyı açarsın dedi.

Bende tamam diyerek hazırlandım süslendim kişinin gelmesini bekliyorum ve kapı çaldı kapıyı bir açtım zenci uzun boylu kaslı tip olarak beğenmedim ama iş gereği cayamazdım. İçeri buyur ettim yarım yamalak türkçe konuşması ile anlaşmaya konuşma başladık. Sonra yatak odasına geçerek onu bekledim anadan hür yanıma bir geldi. İşte o an gözlerime dayanamadım bizim Türk erkekleri yanında hiç biri duramaz o derecede büyüklükte bir penis görmedim. Yanıma gelerek öpüşmeye başladık kocaman dudaklarının arasında dudaklarımı kaybediyordum ve harika bir dil kullanarak beni ciddi bir anlamda zevke getirdi. Bacaklarımı tutarak okşamaya başladı ve ayaklarımdan başlayarak yalamaya başladı ve vajinama kadar geldi çok güzel bir dil atarak farklı bir tat verdi.

O uzandı ve penisini elime aldım elime sığmıyor azımın içine alarak penisin ucuna kadar inebiliyordum o kadar kalın o kadar uzunk ki siz anlayın artık. Onuda zevke getirdikten sonra içime girmek için benim bir bacağımı alarak diğer bacığımı kaldır ve penisi ile içime girmeye başladı. O girer girmez harika bir şekilde acı hissettim ve çok hızlı olan penis içimde canımı acıta acıta giriyordu 1 saat sonra boşaldı ve bende bir derman bile kalmadı. Bana gülerek idare edersin dedi ve ben Türkiyenin en beğenilen ve ateşli bayanı olarak sizlerin bir tanesiydim ama bu adam idare edersin dedi.