İstanbul Sitemiz olan Madamnet tanıtımı

İnternet çağımızın olmazsa olmazı olduğundan artık her şeyin sanal ortamda yürütüldüğü gerçeğini göz ardı edemeyiz. İş görüşmeleri, bankacılık, oyunlar, filmler, sevdiklerimizle biraz hasret gidermek için de görüntülü ortamlarda görüşmeler gibi vs. vs. daha sayabileceğimiz nice konular var elbetteki ama düşünemediğimiz ya da beni bulmaz dediğimiz dolandırıcılık ta böylece bu internet ortamında ilerledi. Mesela sizin gözünüze hitap edecek bir sahte İstanbul Escort profil hesabı ile işte her türlü mutluluğu yaşamak için ara gibi can canlı iki süsleme kelime ile tuzak hazırlayıp aramanızı bekleyen kişilerin olduğu bir ortam olmaya başladı.

Kendini hayal ettiği gibi mutlu etmek isteyen beyler böyle tuzaklara düşmemek için dikkatle yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. İlk önce bu tür dolandırıcılık yapan kişilerin kesinlikle başka kişilerin resimlerini kullandığını ve sahte profili ile hesaplar açtığını bilelim. Günümüz de haberlere bile konu olmuş bu tür vakaların yaşandığını da ekleyelim. Bu durumda hem siz hem de resmini kullandıkları kişinin mağdur olduğunu da unutmayalım. ger çi bu tür hesaplar genellikle resimlerden belli oluyor ve kendini resimlerden belli etmeyen hesaplar ise görüşme sırasında belli oluyor çünkü genel olarak odaklandıkları tek şey paradır. Her türlü konuşma sonunu kendilerine para aktarmanıza bağlar netice almak için de epey ce zorlayarak isteklerinize de cevap vereceği beyanında da bulunarak sonuç alma yoluna giderler. Siz böyle durumla karşılaşırsanız dikkatli bir şekilde konuşmanızı kısa tutarak görüşmeyi sonlandırınız.

Aklınızda tutmanız gereken tek şey ise sizin bir ip ucu ile durumu anlamış olmanız ve konuyu istediğiniz gibi sonlandırış olmanız, peki ya bu kişiler sahte profil hesabı ile daha kimlerin nice insanların canını yakacağını ve bu tür olayların yaşanmaması için sizin de bir fırsat ile konuyu ifşa ederek bir çok masum insanın dolandırılmasının önüne geçebileceğiniz gerçeğini göz ardı edemeyiz. Çünkü yakın çevremizin de bu tür bir olayla karşılaşması hiç ten bile değildir. Aynı zaman da insanlara yardım edebilmeniz için de büyük bir fırsattır.